Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Odalentre mindenképp intim...

Odalentre mindenképp intim lemosó kell tusolásnál, vagy jó a sima tusfürdő is?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok?

2023. aug. 4. 19:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
63%
En intim lemosót. Sosem próbáltam tusfürdőt.
2023. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Sose használtam lemosót, egész életemben tusfürdővel mostam magam mindenhol, sose volt semmi bajom ott lenn.
2023. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon régen használtam tusfürdőt, de mióta lehet lemosót kapni, áttértem arra és jobb érzés azzal mosakodni. Nem váltanék vissza tusfürdőre...
2023. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Sima tusfurdot hasznalok. Volt, hogy vettem intim lemosokat egy idoben, tobb fajtat is probaltam, de nem ereztem kulonbseget.

Szerintem ez erzekenysegtol is fugg. Pl en csak terhesseg alatt kaptam el egyszer gombat, de egyebkent addig azt se tudtam mi az. Se elotte, se utana es a gomban kivul mas fertozesem se volt meg soha hala a jo egnek es nem is vagyok erzekeny odalent.

Szoval nem latom ertelmet a lemosoknak az en esetemben.

2023. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőt próbáltam, maradtam a tusfurdonel.
2023. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szappant.
2023. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Tusfürdőt. Nem bonyolítom túl az életemet feleslegesen.
2023. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Én kádban fürdök. Abba teszek tusfürdőt,nyilván felhabosodik,mikor engedem a vizet. Általában Palmolive levendula,amit használok.

Külön a nemi szervemre nem teszek semmit. Belülre főleg. Ahhoz az ott túl érzékeny ph-jú. Az az enyhén tusfürdős víz tökéletesen elég volt az elmúlt 40 évben.


Akit ismertem,és intim lemosót használt,mindnek lett valami baja a túlzott tisztálkodástól.


Nem véletlenül nem ajánlják a nőgyógyászok sem.


Nekem soha semmi intim problémám nem volt. De nem is kenek oda minden löttyöt,amit reklámoznak.

2023. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Tusfurdot de azt is csak kivulrol. Nogyogyaszom kifejezetten ellene van a lemosoknak, megbolygatja a termeszetes pht es vedekezokepesseget
2023. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Amióta lemosót használok nincs semmiféle problémám, semmiképpen nem válnék meg tőle
2023. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!