Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér túrós folyás?

Evvc.lkh kérdése:

Fehér túrós folyás?

Figyelt kérdés

Fehér túrós/darabos fehér "folyásom" van, de csak az 1. -2. Együttlét során. A bugyimban sosem látom, csak mikor együttvagyunk a párommal (kb hetente) az első 2 együttlét során olyan lesz neki...

Különösebben nem mondanám büdösnek, bár erős szaga van.. se égést, se viszketést nem tapasztaltam. Mi miatt lehet ez?



2023. aug. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Van egy aljas kis betegség, gardnerella gyulladás. Pasiknál tünet mentes, nőknél gombás fertőzést okoz. Nyilván nem 100% hogy neked ez van, de hasonlót simán el tudok képzelni.

Menj el nőgyógyászhoz. Mond el a panaszod. Ha megvan az eredményed és a párod is érintett akkor ő a te leleteddel menjen el bőr és nemibeteg gondozóba, ott kap gyógyszert az ő bajára.

2023. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam ahogy az 1-es vàlaszolò megirta! Ha kell jò Bôrgyògyàsz Budapesten szivessen megirom!
2023. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem végül nogyogyaszhoz, de vizsgalat nélkül elküldtek, hogy ez nem akkora probléma, vegyek rá valamit a patikában... Namondom igen. Ott adtak valami tablettát rá, aztán ennyi. Minimalis valtozast érzékeltem, de kifejezetten nem mondanám, hogy megvagyok vele elégedve.... 6000 ft omba fajt. Meg az h kuldik el állandóan az embert...
2023. aug. 12. 05:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress màsik helyet ahol fogadnak. Én is egy totál másik városba járok nőgyógyászhoz, mert ott emberileg is normálisak és a problémámat komolyan vették. 3x mentem vissza, a 3. kontroll vizsgálatom mindenre negatív lett ❤

Vannak jó dokik és jó helyek csak vadászni kell sajnos.

Amúgy ha egy sima rákszűrésre mész már az is kimutatja ha van valamilyen problémád. Feltéve, ha a rendszer normális és ilyen vagy ehhez hasonló citológiai vizsgálatot végeznek: [link] nem az egyszerűbb kórlapot használják.

2023. aug. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!