Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétbarna menstruáció normális?

Sötétbarna menstruáció normális?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek (Lindynette) már 6 éve. Mindig is kevés volt a mensim, de legalább piros volt és tartott 4 napig legalább. Most tart 3 napig, és sötétbarna. Végig. 2 hét múlva megyek nogyogyaszhoz, de gondoltam megkérdezem hátha járt valaki hasonló cipőben.

2023. aug. 7. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Talán nem kéne folyamatosan szedni a fogamzásgátlót a saját egészséged érdekében, egyébként ez lehet alvadt vér is.
2023. aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Nem normàlis, valamiféle hormonàlis zavart jelez!
2023. aug. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen normális.

Mivel a szervezetedben mar elkezd megalvadni es ugy jon ki ezert normalis.

2023. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem normális, semmi köze a fogamzásgátlóhoz. Nekem amikor elkezdődik mindig barna és a vége fele is. Pedig 20 éves vagyok és még sose szedtem fogamzásgátlót(🥲) Általában 6-7napig van meg de mindig jön barna is
2023. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a végefelé szokott pirosból barnássá fakulni, úgyhogy csatlakozok a 4-hez és az 5-höz.
2023. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1. A saját egészségem fontos, ezért járok orvoshoz. A fogamzásgátló egy biztos módszer lett nekem, soha nem volt semmi bajom. Tisztában vagyok a szervezetemre gyakorolt hatásával, de nem szeretnék váratlan meglepetést.

Mindenkinek köszönöm a választ, remelem nem lesz semmi baj. Felhívtam a dokit, megkérdeztem hogy aggódnom kellene e. Azt mondta, hogy igyak rengeteg folyadékot, ne aggódjak ez teljesen normális. 2 hét múlva megyek vizsgálatra akkor majd kiderül pontosan hogy mi okozhatta.

2023. aug. 7. 09:24
 7/10 anonim válasza:
13%
Szerintem ez normalis de azert jol teszed hogy meglatogatsz egy nogyogyaszt o sokat segithet:)
2023. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki fogamzásgátlót szed, annak nincs menstruációja. Megvonásos vérzése van. Azért kell néhány napos szünetet tartani, hogy vérezzen az ember, mert anélkül addig, amíg szedi, nem vérezne. Ki van iktatva a termékenysége ezeknek a nőknek, ezért van sokszor alacsony libidójuk is emellett. Az a hormonális állapot, amiben a fogamzásgátlót szedő nők vannak, a terhességhez hasonló. Ezt sok nőgyógyász nem mondja el, mert azt gondolja, a páciens úgyis hülye ehhez.
2023. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyolcas jól teszi, egyébként azt se mondják el sokan, hogy évente de legalább két évente három-négy hónap szünetet érdemes tartani.
2023. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én félévente tartottam 1 hónap szünetet
2023. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!