Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet viszkető érzés a...

Mitől lehet viszkető érzés a hüvelynél?

Figyelt kérdés

Két napja menstruáció után jelentkezett közvetlenül. Azonnal elkezdtem lactinelle kúpot alkalmazni.


Semmi más csak a viszketés áll fent. Nincs kivörösödés, folyásom normális.


Előfordulhat hogy a túlzott izzadás és betét, tampon használat miatt alakult ki? (Edzőtáborban voltam a menstruáció ideje alatt)


Kérlek normális tanácsokat, véleményeket írjatok. köszönöm elore



2023. aug. 9. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tolem.
2023. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felborul mensi kozbe a ph erteke a hulyevnek nekem is minden mensi utan van ilyen
2023. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoktál rá valamit használni, ami helyre állítja?
2023. aug. 9. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Fhu mivel nekem kivul van a vizkető erzes ezert en bepantent szoktam elmulasztja
2023. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is csak a hüvelybemenetnél, belül nem. Megpróbálom én is:)
2023. aug. 9. 18:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül vettem lactofeelt, mivel úgy éreztem nem lett jobb a helyzet. Ez viszont már a második tubus után megszüntette a panaszom. Eleinte pár másodpercig csípett, gondolom a kikezdett hám, ma már ezt sem éreztem.
2023. aug. 12. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért viszket a huvelyed,mert már nagyon régen pokhalozta ki egy méretes pénisz!Dugjal egy kiadosat egy hosszú és vastag farkú pasival!Egyből elmulik minden panaszod!
2023. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!