Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat ennyire?

Mitől fájhat ennyire?

Figyelt kérdés
Már evek óta küzdök,mert mindkét mellemben találtak cisztákat,félévente UH ,évente mammografia,nagyon szokott fájni,főleg a jobb mellem és a mellbimbó körül,de igazából úgy az egész. Vizesruházom,mert azt mondták a borogatás jó lesz ,de nagyon semmit nem ér. 2hét múlva kell mennem mammográfiára,de annyira ideges vagyok,hogy nem e nagyobb a baj?! Valaki tudna tanácsot adni,mit lehetne kezdeni ezzel az erős fajdalommal?
2023. aug. 11. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem mondott semmit, szerinted mi mit tudnánk mondani?
2023. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál Cickafark és Diófalevél teát, a megmaradt teafűvet pedig ted félre, és csinálj bellőle pakolást a melledre. Felválltva igyad esténként langyosan elkortyolgatva egy nagy bögrével. 6 hétig tart ez a kúra, utánna 1 hónap szünet és ujra meg lehet ismételni.
2023. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azert kérdeztem,hogyha más is volt ilyen helyzetben akkor hátha segítene nekem a válasza. Meg félek,hogy nem veszik komolyan a dolgokat,hanem lezárják azzal,hogy menjek haza és borogassam.

2 válaszoló koszonom,venni fogok teát és kipróbálom.

2023. aug. 11. 09:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem ma teát és elkezdem a kúrát! 2 hét múlva meg megyek vizsgálatra! Néha fáj a hónaljam, ez is megrémit :(
2023. aug. 11. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!