Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha férfiként kénytelen lennék...

Ha férfiként kénytelen lennék bemenni a csaj wc be mert a férfi wc foglalt/mocskos engem meg sürget a nagy dolog akkor felelősségre lehet e vonni ezért a cselekedetért jogilag vagy csak etikailag?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mindkettő. Időben keresd meg a férfi wc-t.
2023. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Jogilag nem. Mert a jog nem tartalmaz ilyen jellegű kihágást. De etikailag felelőségre lehet vonni.
2023. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha
2023. aug. 15. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a női wc százszor mocskosabb, mint a férfi wc. Sokszor hányni tudnék, hogy az igénytelen nőtársaim milyen állapotban hagyják maguk után a mosdót (véres tampon és wc ülőke, szanaszét dobált wc papír, telekakált wc lehúzás nélkül stb.). Úgyhogy jobban jársz, ha a férfi wc-be mész.
2023. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyetértek a 4-es hozzászólóval. Rémesek a női mosdók.
2023. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha ezektől eltekintenénk arra értettem igazából a dolgot😅
2023. aug. 15. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nők is bemennek a ffi WC-be.
2023. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Én is bemegyek a ffi mosdóba, amikor épp nincs kedvem 3000 órát várni a sorral pl tipikusan rendezvények színház szünetében.


Full nem érdekel, mert ha arra várok, az életben nem jutok be - megj. a női mosdók ezerszer mocskosabbak.

2023. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nem mindegy, hogy milyen a mosdó kialakítása. Ha egy személyes, csak van egy női/férfi jelzés ragasztva az ajtóra, akkor mindegy, szerintem mindenki elfogadja, hogy valamiért nagyon kellett. Ha van pár fülke, de közel s távol sincs nő, amikor bemész (pl. egy kihalt benzinkúton, csak pont kifogtad, hogy mindkét férfi fülke foglalt), akkor még elmegy, de azért ha hallod, hogy bejön valaki szólj/maradj bent, amíg elmegy. Ennél forgalmasabb helyen szerintem nem fér bele és ugyanúgy gondolom egyébként fordított irányba is. Én is elvárom, hogy ne jöhessenek be a férfiak a női wc-be, megtisztelem tehát őket én is azzal, hogy én se megyek be. (Annak ellenére, hogy amúgy éveket laktam koedukált mosdós kollégiumban. Ahol egyébként szintén a nőinek kinevezett wc-k voltak a rosszabb állapotban lévők.)
2023. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!