Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Microvag plus gyógyszer jó a...

Microvag plus gyógyszer jó a kezelésre?

Figyelt kérdés

Kb 1-éve voltam orvosnál, hogy intim tájékon viszket, meg van egy kis folyásom, majd megvizsgált, és azt mondta nincsen gombára utaló tünet, szóval semmi bajom.a

Azt mondta ha legközelebb viszketek használjak Microvag plusz kúpot.

Végül egy idő után elmúlt a viszketés, de most pár napja elő jött..


Utána olvastam a microvag kúpnak, de azt írják kiegészítő kezelés..


Most akkor érdemes megvennem? Használna, vagy inkább canestent vegyek?

Köszi a válaszokat.



2023. aug. 15. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Micovag kúp. Bocsánat elírtam.
2023. aug. 15. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Baromi drága és kb. a szenteltvíz kategória. Bórsavpor tartalmú, ami normális mennyiségben tényleg hatékony lenne a gombára, de a micovagon még csak feltüntetve sincs, hogy mennyi van benne. Érdemesebb megpróbálni a canestent, de az sem biztos, hogy használ, mert elég sok gomba rezisztens a hatóanyagára. 600 mg-os bórsavporos kúp lenne a tuti, ha föl tudod vkivel íratni.
2023. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megelőzésre bevált. Mikor kicsit diszkomfort érzésem van, szoktam pár napig hasznalni. De ha már nagyobb a baj, akkor szerintem is csinálj egy canesten 3 napos hüvelykúp+krém kúrát és utána jöjjön 10 napig a micovag.
2023. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha fel tudsz íratni bórsavas kúpot, az tényleg töredék ár a micovaghoz képest
2023. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!