Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dependens személyiségzavarral,...

Dependens személyiségzavarral, kevert szorongásos depressziós zavarral hogyan lehetne elviselhető életet élni? Gyógyszert szedek (Scippa, Xanax), pszichológusi kezelésre jártam a kórházba, magánt nem tudnék megfizetni. Agorafóbiám is van.

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
TB-s pszichológust érdemes lenne keresni, aki beszélget veled, okokat feltárja és segít.
2022. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszereket?
2022. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majdnem fel eve.
2022. dec. 25. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Xanaxot mennyit szedsz naponta?
2022. dec. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-5 szor 0,25 mg-ot
2022. dec. 26. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Mostanra az antidepi kifejti jótékony hatását lehet a xanaxot okozza a tüneteid !Próbáld meg esetleg csökkenteni lassan !
2022. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hat nem nagyon megy. Pokoli lelkiismeret furdalasaim vannak, sok szarsagot csinaltam, szemelyisegzavarbol kifolyolag.
2022. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fes Vilmos válasza:
Én is így járok jelenleg, bár én még frissen kerültem kezelésre. Elsőre felírtak 0,25 frontint amit esténként illetve csak hogyha pánikrohamom van de napi maximum 3. Scippa-t az elején szedtem, de nem voltak jók a mellékhatások így átáltam a spitomin-ra. Mindenképp keress fel szakembert, például a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikát tudom ajánlani ha megközelíthető számodra.
2023. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!