Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinél fordult már elő,...

Valakinél fordult már elő, hogy a kisajkak találkozásánál felül, a húgycső nyílás felett egy csomót észlelt?

Figyelt kérdés
Úgy tudnám leírni, mintha egy pattanás lenne, egy kis csomó ami sárgás. Neten abszolút nem találtam rá, ez mi lehet. Sajnos csak jövőhéten tudok orvoshoz menni, és nagyon aggaszt.

2023. aug. 15. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont ott,de hasonló volt. Sima pattanás, beérett, kifakadt, eltűnt. Eszembe sem jutott hogy dokihoz menjek vele.
2023. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huhh ez megnyugtató. Neked meddig volt ott? Szerintem nekem már hónapok óta ott lehet, mert éreztem már ott valami keményet, de most néztem meg és láttam meg. Akkor ez neked is belül volt, nem kint a bőrödön?
2023. aug. 15. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Belül, igaz nem hónapokig. Talán pár hét maximum.
2023. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisajkak találkozásánál a csiklód van. A csikló és a húgycsőnyílás között van? Vagy a csikló fölött? Nekem szokott néha lenni a csikló fölött, a nagyajakon belül, valóban olyan mint egy pici pattanás, de az max. pár nap alatt "beérik" és óvatosan megnyomva fürdés után kijön, ami benne van. Ha hónapok óta ott van én megmutatnám orvosnak jövő héten, nem ez az egy hét fog számítani.
2023. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kérdező vagyok, csak másik fiókról. Nem, nem a csiklómra gondoltam. Ez szinte konkrétan a húgycsőnyílás felett van, a nyálkahártyán,jóval a csikló alatt. De megnyomni nem merem, nem úgy néz ki, mint egy "érett pattanás", hanem inkább egy csomó.
2023. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont orvos, főleg ha tényleg hónapok óta ott van. Nem tudsz hamarabb menni? Sima körzeti nőgyógyász is rá tud nézni kivételesen, nem kell a sajátodhoz menni. Nem kell beutaló, várnod kell, de én ezt megnézetném gyorsan. 4-es vagyok.
2023. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az?
2023. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!