Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kis és nagyajkai...

Mi lehet ez a kis és nagyajkaim között?

Figyelt kérdés
Tegnap még nem volt ott de ma arra lettem figyelmes hogy a kis és nagyajkam között egy apró mirigyszerű kinövést találtam. Biztos hogy egyik napról a másikra jött ki ugyanis minden nap nagyon alaposan tisztálkodok, bekenem és tegnap előtt még nem volt ott. Kicsit kellemetlen ha piszkálom. Egyik nemi betegséghez sem hasonlít amiket találtam az interneten. Júniusban voltam rákszűrésen és semmi baj nem volt. A partnerem sem változott azóta. Pár éve volt HPV-m ami sikeresen meggyógyul de nem voltak külső jelei. Lappanghat esetleg bennem hiába meggyógyultam és lehet előjött ismét? Ahhoz tudnám hasonlítani mikor egyszer az ananász de volt paradicsommal is ilyen hogy kiette a nyelvem és a nyelvemen egy apró mirigy kidudorodott és fájt. Külsőre kb így néz ki.

2023. aug. 15. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy Bartholin ciszta?


Keress rá a neten szerintem.

2023. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz róla esetleg linkelni egy real képet?
2023. aug. 16. 00:29
 3/3 Anna.M. válasza:

Usd be a Google-ba hogy Bartholin ciszta és megtalálod a képeket.

Mindenkinek másképp jelenik meg. Most úgy tűnik nekem is az van. Vasárnap reggel még nem volt ott, este pedig már igen.

2023. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!