Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtelenítéshez használtam...

Szőrtelenítéshez használtam tusfürdőt és most miután végeztem úgy érzi csípi a nagyajkaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikorra múlik el? Vagy mitől lesz jobb? Úgy ég most ott a nagyajkamnál a pisi meg csipte.

2021. jún. 17. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, 20 percen belül elmúlik.
2021. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

A körömvirág hatóanyagai közé tartoznak a falvonoidok, a szeszkviterpének, karotinoidok, a kumarin és az illóolajok.


Ennek az igénytelen növénynek a virága sebgyógyulást elősegítő, gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató és immunerősítő hatással rendelkezik.


dmben meg rossmannban pl szokott lenni gondolom pl tescoban is, stb

[link]

Ez talán jó lehet szóval neked. De én nem tudom, de szóval szerintem lehet.

2021. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Szóval körömvirágkrémre gondoltam elöző vok.
2021. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy remélem, hogy lemostad utána a tusfürdőt, és utána finoman meg is törölgetted. Mert azt nem árt, hogy lemossad róla a tusfürdőt.
2021. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A szövegből ítélve borotválkozásról lehet szó. Utána jó alaposan nem árt leöblíteni, illetve lehet kapni női borotvahabot is, aminek az illata is finom, és szerintem sokkal kellemesebb vele a borotva használata a tusfürdőnél, de ezután is jól le kell öblíteni!

Én amikor utána direkt szőrtelenítés utáni bőrápoló krémet használok, utána sokkal selymesebb is a bőr, és nem is fáj, csíp, viszket.

(Női borotvahabot és utána ápoló krémet is dm-ben vettem, egy-egy viszonylag olcsót próba cseresznye alapon, meglehetősen nagy a különbség, mint amikor csak tusfürdőt használok, nekem nagyon megérte és sokkal jobb is az extra érzékeny bőröm is utána :).)

2021. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdésre a konkrét válasz pomt lemaradt: várj egy kicsit, esetleg hűvösebb vízzel öblítsd le újra jól, és töröld szárazra.
2021. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
A tusfürdő hogy tud szőrteleníteni?
2021. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 van aki beszappanozza magát fürdéskor, és úgy borotválkozik, én legalábbis erre gondolok a kérdésből.
2021. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem szabad borotválásra tusfürdőt, szappant használni mivel pici sebek keletkeznek arra meg nem lehet, nem hiába találták fel a borotvahabot komoly vegyészek, nem buták, vannak benne olyan anyagok amik vérzéscsillapítók, összehúzzák a sebet, nem csípnak... ezzel az erővel cipőboxal vagy mustárral is borotválhatnál, egyszerűen nem arra van!
2021. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!