Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most terményen vagyok,...

Ha most terményen vagyok, mennyi a garancia h kb 2-3 év múlva is az leszek?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon hülyén hangzik a kérdés, de nagy dilemmában vagyok.

Párommal 8 éve minden gond nélkül helyesen védekeztünk, most vétettünk egy hibát és úgy néz ki terhes is lettem. Terveztünk családot, de csak miután megalapoztuk a hozzá szükséges anyagiakat is. Egy éve dolgozunk egy óceánjárón, párom pincér én szobalány és végre haladunk, kb két-három év múlva lenne annyink, hogy saját lakást, autót vegyünk és valamennyi félretett pénz legyen bármi adódik. Nagyon sokat agyalunk de úgy gondoljuk az lenne a felelős döntés, ha nem tartanánk meg, nem szeretnénk ha hiányt szenvedne, vagy mi folyton azt osszuk, hogyan elég a párom otthoni fizetése a hitelre vagy az albérletre. (Gyógyszeres abortusz lenne, amihez Angliában tudnék hozzá jutni.)

Ha most “ennyire egészségesen működünk” ès ilyen könnyen össze jött, nincs szervi problémánk, pár év múlva mennyi az esélye hogy ez nem így lesz? Feltéve, hogy hasonlóan egészséges életmódot folytatok, nem iszom, nem cigizek. Jelenleg 25 ès fél éves vagyok.


2023. aug. 16. 11:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy kijavitott a kérdésben, tehát “termékeny “ akart lenni…
2023. aug. 16. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát erre nincs garancia.
2023. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elsőt elvetetitek abortusszal, a következő nehezebben fog összejönni. Legalábbis magasabb a kockázat rá.
2023. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Elvben van rá kockázat, hogy nehezebb lehet, gyakorlatban ez nem igazán jellemző. A gyógyszeres módszerrel - ha nincs szükség művi befejezésre -, akkor elvileg ezek a kockázatok is kisebbek.
2023. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Mivel egy sima felfázás is vezethet meddőséghez, így egy rendesen elvégzett abortusz sem jelent nagyobb kockázatot. Főleg, hogy külföldön végezteted gyógyszerrel. Felelősségteljes döntés, mégha nehéz is.
2023. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Férjemmel 9 évig jól védekeztünk. Babát szeretnénk, 1 éve nem jön. Meg akartunk alapozni mindent. Most azt kívánom, bárcsak előbb elkezdtük volna, akkor fiatalabbak voltunk mindketten. Most 38f, 29n házaspár vagyunk.

Hiába van meg minden, ha ő meg nem sikerül.

2023. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os, mondjuk lehet összeférhetetlenség, akkor aztán próbálkozhattok, ha nem vagytok kompatibilisek egymással...


Kérdező: ha úgy érzitek, nem megfelelő a körülmény, természetesen abortusz, bármennyire rossz is. Ne vállaljatok egy gyereket ilyen helyzetbe, és egy makacs felfázástól előbb leszel meddő, mint egy normálisan elvégzet ab-tól.

2023. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, természetesen bármi lehet a háttérben, most ennek a kiderítésén dolgozunk. Csupán én is hoztam egy szempontot a kérdező felé. Egyértelműen neki(k) kell eldönteniük, mit fognak tenni.
2023. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem olyan szörnyű a helyzetetek hogy elkéne vetetni. Tehát nem mélyszegénységben éltek valahol indiában, tinik sem vagytok meg satöbbi. És én nem vagyok abortuszellenes de nekem a helyzetetek nem tűnik olyan horrorisztikusnak hogy egyből abortuszra gondolnék.

Másrészről meg fiatal vagy, 26 éves. Kb 32ig bőven ok gyereket vállalni.

2023. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9, Azért ha kint dolgoznak tengerjáró hajón, azt terhesen nem sokáig tudja csinálni, hazajön munkanélkülinek, mert terhesen sehova sem veszik fel, gyedet, egyebeket nem fog kapni...

Nem vagyok az abortusz híve, de teljesen reálisan látják, hogy ebbe az élethelyzetbe nem szerencsésen érkezett a magzat.

2023. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!