Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cytológia eredmény: Segítség?

Cytológia eredmény: Segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég voltam nőgyógyásznál, megjött a cytológia eredményem, amin minden negatív, viszont a VEGYES BAKTÉRIUM be van jelölve.

Hívtam az orvost, azt mondta semmi teendőm nincs, mert negatív, erre rám nyomta a telefont. (Magánban voltam egyébként és nem ez az első ilyen tapasztalatom, hogy abszolút nem érdekli őket a kérdésem...)


Most már évek óta rendszeresen járok, felírtak mindenféle kúpot, antibiotikumot, mégis szinte 2 hetente előjön, hogy a szeméremtest, nagyajkak, kisajkak, csiklóm eszméletlenül piros, viszket, ég.

Hüvelyflóra helyreállítót is használtam, de az se segít.


Járt valaki hasonló cipőben? Mi okozhatja? Találtak megoldást?


2023. aug. 18. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat van-e? Gombára, herpes simplex vírusra, illetve hpv-re volt-e szűrés?
2023. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van párkapcsolatom igen, rajta kívül nem voltam mással. Ez a probléma egyébként jelentkezett már akkor is, mikor még szűz voltam.


Igen, volt szűrés mindenre. Minden negatív.

2023. aug. 18. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam fogalmuk sem volt, hogy milyen fertőzés, egyik látta a baktériumot, gombát, a másiknál uez negatív lett.

Aztán eljutottam egy nyugger orvoshoz, aki Cns t írt fel. Az valamennyire segített.

Próbáld ki. De szerintem amennyire csak teheted, tartsd magad távol a találgató orvosoktól. És imádkozz, hogy ne kelljen nőgyógyászhoz menned.

2023. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél betadine kúpot, az mindent kiirt, használd végig, és utána használd a helyreállítót. Ha nem segít, akkor menj el dr. Ujházy Andráshoz, ez a szakterülete.
2023. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ujházy milyen orvos, hatékonyan kezel?

Kikeresve a fotóit annyira unszimpi feje van...

2023. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze. Ezt mindenki tudja, hogy a nőgyógyászok többsége egy unintelligens paraszt.

Nálam egyszer felírta a gépén háttal nekem, mert mertem tőle kérdezni a nevem mellé 60 as betűmérettel, hogy "xy kérdez".

Már elég közel állok ahhoz, hogy ezzel vmit kene kezdeni.

Nekik nincs valami minőségellenőrző szervük, ami a fejükre koppint, ha nem hajlandóak betegcentrikusan működni?

Mert fizetésük jó sok, de a pofátlanságuk még nagyobb.

2023. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te meg használd a cnst. Az segít majd.
2023. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azért ajánlottam dr. Ujházy Andrást, mert jó orvos, alapos és ért is ahhoz, amit csinál (a nagy többséggel ellentétben). Élőben a legkevésbé sem ellenszenves.
2023. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!