Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab utáni újabb műtét...

Szszsz00 kérdése:

Missed ab utáni újabb műtét bentmaradt szövet miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Július 27.-én volt egy vetélésem, 6 hetesen. Műtéti befejezést igényelt sajnos, ami után 3 hétig hol barna hol rózsaszín vérzés volt a wc papíron látható, de nem aggódtam miatta, mondtak hogy a hormonok játéka, ám a mai napon erősödött a vérzés, egyből bejottem a kórházba, ahol az uh. vizsgált kimutatta, hogy valószínű “törmelék” maradt bennem,ugyhogy bent is kellett maradnom,kaptam antibiotikumot,amiből az első szemet már be is vettem. Mi a garancia arra hogy most “sikerulni” fog? Ez a későbbiekben jelenthet problémát? Rosszat csináltam hogy eddig vártam? Fajdalmam nem volt,néha 10/2-es erősségű gorcsok maximum, de azt mondtak az első műtét után, hogy ez is normális, ezért nem aggódtam. Szerintetek nem fog problémát okozni, nem lesz ebből nagyobb baj? Valószínűleg ha antibiotikumot kaptam gyulladást is vélt felfedezni az orvos, de erről nem mondott semmit. Aki így járt hogy 2x kellett műteni vetélés után, mik voltak a tapasztalatai? Pár pozitív szóra lenne szükségem.🥺

2023. aug. 18. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Előfordul, nyugi. Ha nem volt lázad, akkor nagy gond nincs. Megismétlik a műtétet és kész.
2023. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond! Nyugodj meg! Az orvosod lehetett volna alaposabb!
2023. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!