Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az amire gondolok?

Ez az amire gondolok?

Figyelt kérdés

Kb 2-3hónapja észre vettem, hogy minden pisilés után törlésnél a wc papír rózsaszínes. (Nem a pisi) a bugyim is szokott az lenni illetve a bugyim hátul ilyen barnás szokott lenni az meg ugye hátulról jön (és nem nem kaki) 1,5 éve születem azóta kb 2x volt meg a mestruációm.


Szexuális életet nem élek azóta, de mikor estleg nagy ritkán magamhoz nyúlok nem be csak külső izgatás akkor is jön ki egy kis vér törlésnél.


Tudom,ne itt kérdezzek és felelőtlen vagyok, rég elkelett volna mennem dokihoz de annyira félek, hogy azt mondja rák és meghalok :(


2023. aug. 18. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Megeszem a kalapom ha ezt egy felnőtt nő írta.
2023. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miert mi a problema az irassal? Bocsi ha nem epp helyesen vagy szepen fogalmazva irtam de most pont nem ez erdekel..
2023. aug. 18. 23:13
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Felnőttként ennél lényegesen több felelősségtudatot (a gyereket fel kellene nevelni nem?) és biológiai ismereteket (eszedbe sem jutott, hogy a cikkusod kezd visszaállni? Annak a hiánya nem zavar?) feltételezek.

Aztán persze lehet hogy bilibe lóg a kezem, hiszen a nyolcadikosok 40%-a funkcionális analfabéta.

2023. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok és szoptattam! Ha esetleg arra gondolnál, hogy most állna vissza minden....
2023. aug. 19. 08:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen érthető, amit írtál, úgyhogy tisztázzunk néhány dolgot.

1,5 éve szültél, egyáltalán nem szoptattál, és azóta 2x volt meg a menstruációd? Mikor voltak ezek?

Most pedig egy ideje enyhe vérzés nyomát látod pisilés és maszturbáció után?

Én mindenképpen orvoshoz fordulnék, ha nem szoptatsz, akkor az, hogy másfél éve nem állt vissza a menstruációd, épp elég indok szerintem.

Őszintén, mivel jobb, ha rákos vagy és nem mész el orvoshoz, így nem lesz kezelve (és ha belehalhatsz, tényleg belehalsz), mint ha elmész orvoshoz, ő felfedezi és még meg is tud gyógyítani? Ugyanez igaz minden betegségre vagy elváltozásra. Magàtól nem fog elmúlni, ha bajod van. Ha meg semmi probléma nincs, legalább kiderül és megnyugszol.

2023. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen szülés után kb 8 héttel jött meg először utánna meg ra kb 3hónapra. És azóta nem max ilyen 1 napokat. Tudom és értem amit írsz de én ettől a betegségtől rettegek és sajnos nem hiszek benne, hogy az teljesen gyógyítható.
2023. aug. 19. 10:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy szülés után 6hetes kontrolon csináltak rákszűrést és mondta a doki ha baj van jelez de amúgy elküldi az eredményt emailbe, hát nem küldte el.
2023. aug. 19. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha így is rettegsz attól a betegségtől és azt hiszed hogy az van neked akkor nem mindegy, hogy elmész-e orvoshoz? Akkor legalább van esély, hogy nem rettegsz tovább, mert megmondják, hogy nincs pl., és megmondják mi a valódi gond, amit meggyógyítanak.
2023. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1,5 éve születem - WHAT???
2023. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# mit nem értessz ezen?
2023. aug. 19. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!