Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek a erősebb női fogamzásg...

Melyek a erősebb női fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés

Régebben (2 éve) lindynette 75/20at szedtem de eléggé gyengécske volt. Nem annyira hatott. A mensimet a elején beállította valamennyire de egy idő után mintha nem lett volna hatása. 7 hónap után abba hagytam s nem is akart megjönni úgy 3 hónapig a mensim. nemrég megjött de hol van hol nincs.

S nemrég voltam hormon vizsgálaton s mint kiderült nagyon alacsony a hormon szintem nagyon. Nos azon gondolkodok, hogy a nőgyógyászomat rábeszélni egy erősebb hormon tartalmú tabira. Ami beállítja a mensim s a hormon háztartásomat is. De persze örülnék ha már egy kicsit nőiesítene is mert kicsit zavaró hogy 27 évesen úgy nézek ki mint a 14 éves tinik.



2023. aug. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt amúgy tudod, hogy a fogamzásgátló arra való, hogy ne legyen gyereked?
2023. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Biztos 27 vagy bem 17? Tudhatnád hogy 27 evesen nem fog már melled es feneked nőni. Ilyen as alkatod.

Miért írta fel? Orvosi Oka volt vagy fogamzasgatlas miatt? Mit jelent hogy "nem annyira hatott? Mit értesz ez alatt? Azt ugyse tudod hogy a fogamzasgatlo megvonásos verzest okoz, nem igazi menstruációt.

2023. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy arra való hogy ne legyen gyerekem aminek örülök is. De a lindynette mellet mégis sikerült beágyazódnia.. Mert 7 hónap alatt nem tudta teljesen beállítani.

Igen 27 viszont a nőgyógyászom szerint egy erősebb tartalmú nem csak a mensimet állítaná be de kicsit segítene a nőiessedésben. mivel látszólag nálam valahogy ez kimaradt a össze-vissza mensi miatt. Genetikailag ha úgy nézzük akár anyára akár apa vonalait nézzük nem kéne egy 14éves tini testnél megragadnom. 15 éves korom óta semmit se változtam alkatilag s egy kilót se híztam. Teljesen mintha kimaradt volna a kamaszodás,nőiesedés a nőgyógyászom szerint azért sem rendszeres a mensim.

2023. aug. 20. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A többfázisúak erősebbek, meg amiket akné, vagy PCOS kezelésére szoktak felírni. A lindynette-nek is van olyan fajtája, ami valamivel erősebb. De ezeket az orvosnak kell eldontenie. Mi nem értünk úgy hozzá. Nem biztos, hogy amit te kigobdolsz, hogy megfelelő, az az ideális az orvos szerint is. Ha peteérésed volt a tabletta mellett, lehet, hogy teljesen más módszert fog javasolni
2023. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!