Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők veletek volt már...

Lányok/nők veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A menstruációm több mint 15 napja késik, de 5 negatív tesztem is volt, szóval terhes nem vagyok. Fogamzásgátlót sem szedek. Veletek volt már ilyen? Ha igen mi volt az oka? Vagy a következő menstruáció már megjött utána?

2023. aug. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2030 mar uton van
2023. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nyáron egy menstruációm kimaradt, de a kövi megjött. Állítólag ez normális. Ha több kimarad, akkor érdemes kivizsgáltatni egy jó orvossal. Ha van ilyen, találsz ilyet, akkor megéri. Különben még nagyobb beteg lehetsz, mint voltál. Sajnos tapasztalat.
2023. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez teljesen normális ne aggódj nyuszkó
2023. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg kaphatnék a kérdésemre érdemleges választ? Első válaszoló :)

Többieknek köszönöm!

2023. aug. 20. 22:50
 5/8 anonim válasza:
100%
Én a tavaly előtt voltam úgy hogy kb asszem 2 hónapig nem jött meg. Vagy 10 negatív teszt. S utánna megjött. Azóta is sajnos és baba sehol
2023. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Azóta sincs baba * elírtam bocsi
2023. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte minden évben kimarad egy. Szinte mindig stresszes időszakban.

Amúgy semmi bajom, évente járok rákszűrésre. Bár igaz, hormonokat nem néznek, de semmi egyéb tünetem nincs.

2023. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előfordul néha néha hogy kicsit zavaros a dolog hiszen a tested nem egy robot, terhes nem vagy ugyebár szóval nincs miért aggódni!:)
2023. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!