Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Veletek fordult...

Lányok, nők! Veletek fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már 13 napja késik a menstruációm. Terhességet szerintem kizárhatom, mert legutóbb márciusban voltam egy fiúval (védekeztünk) a mensim megkezdése előtt 1 héttel és azóta mindig meg is jött pár nap eltéréssel, nem mellesleg terhességre utaló jeleim sincsenek, azonban ahogy telnek a napok egyre jobban kezdek beparázni, hogy mi van ha tényleg gyerek van a dologban. Azt szeretném hozzá tenni hogy idén előrehozottaztam angolból és eléggé sokat sztresszeltem rajta, de ilyen még nem fordult velem elő, hogy 6 napnál többet késsen. Kérlek titeket, hogy csak normális válaszokat

adjatok, fogalmam sincs mit tehetnék ha terhes lennél, mert számításaim szerint már simán lennék 15-16 hetes, amikor ha jól tudom már abortuszt sem lehet végezni.



2023. jún. 23. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt hogy terhesség.
2023. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

1. Vegyél egy tesztet, csináld meg, így kizárhatod legalább és kicsit megnyugszol.

2. Stressz okozhat késést, de más is: pl. Nekem 2 hetet késett, mikor influenzás voltam, és kb csak az ágyat nyomtam napokig, olyan rosszul voltam. Nekem a covid oltás után is késett másfél hetet. Pedig amúgy az enyémhez naptárt lehetne írni, annyira pontos szokott lenni. De lehet táplálkozásbeli gond is, esetleg hormonális, bármi, bármi.

2023. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. A stressztől is lehet, meg még nagyon fiatal vagy, ennyi idősen még simán belefér, hogy a ciklusod nem olyan kiszámítható.
2023. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
vegyél tesztet...
2023. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Stressz. Nekem is minden bajom van a stressztől, ha nagyon durván ráparáztál simán okozhatja. Azt is hogy megjön idő előtt és azt is, hogy késik.

Önmagad megnyugtatására vegyél egy tesztet, de ez szinte teljesen kizárt. Azért egy ember a második trimeszterbe már észreveszi ha terhes (normál esetben).

2023. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

stressz simán lehet, de még az is, ha most elkezdtél fogyózni (vagy éppen a stressz miatt nem ettél eleget). Fiatal vagy, simán belefér még ez.


Csinálj egy tesztet, látni fogod, hogy negatív, attól még nyugodtabb leszel.

2023. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!