Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért adnak nekem ennyi kaját ?

Miért adnak nekem ennyi kaját ?

Figyelt kérdés
Engem gyerek korom óta a szüleim, nagy szüleim annyit etettek. Meg ettem a kaját amit adtak és még megtömtek sütikkel meg csokikkal és egy idő után már elkezdtem nagyon hízni 10évesen 55kg voltam ami nagyon sok volt a 150 cm-hez és csúfoltak engem mindenhol és nem zavart mer akkor már magamtól is sokat ettem aztán 13 éves koromban 65kg voltam 160cm-hez é akkor már a szuleim mondták higy ez így nem lesz jó aztán engem nem érdekelt és a barátnőimmel elmentem mindenhova ahol én kétszer annyit ettem mint ők eléggé kínos volt de még mindig annyira nem érdekelt aztán 16évesen meg 70valamennyi kg voltam a 162cm-hez és azóta nem nőttem csak híztam most 22évesen 92 kg vagyok és már fogyni szeretnék de amikor a vékony tesom átjön és előttem elkezd enni akkor én rám is nagyon rám jön az evés és nem bírom megállni hogy ne egyek sportot mindig is utáltam és most elég bagy darab vagyok és kezdek félni hogy mi lesz ha még hízok

2023. aug. 21. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Hasonló itt is, leszámítva, hogy 12 évesen már 112 kiló voltam. De felnőttkoromra eljutottam 150 kilóig is. Most 115 vagyok, igyekszem legalább 80-ra lemenni. De tényleg nehéz a gyerekkorban berögzült rossz szokásokat elhagyni. Meg kell rá érni fejben. Nekem talán most sikerül, 35 éves koromra. Sok sikert!
2023. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is de te hogyan fogytál?
2023. aug. 21. 13:06
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Tulajdonképpen itt most mi a kérdés?
2023. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Sok sikert mindkettőtöknek!


Próbálj meg olyasmi trükköket beiktatni, amik annyira azért nem fájdalmasak: - amibe cukrot teszel, tegyél bele fele annyit

- cukor helyett inkább mézet vagy akár édesítőt

- ha nassolhatnékod van, ne egyél valami finomságot, hanem igyál valami finomságot (az italokban kevesebb az energia)

- minden evés előtt igyál meg egy pohár vizet (annyival is kevésbé fogod tudni megtömni a pocakod)

- igyál sok vizet

- meg persze zöldségen éljél, stb. :)

2023. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat, akkor ne hizzal, figyelj oda magadra.

Mar 22 eves vagy, sajat dontesed az, hogy mit csinalsz a testeddel, ezt nem tolhatod at masra.


Ha fogyni akarsz, kaloriat kell szamolni; el kene kezdeni valamicsket sportolni (kezdetben mondjuk a napi hosszu seta se rossz, nem kell azonnal terembe menni vagy kilometereket futni).

Es bizony, akaratero. Nem eszel abbol a kajabol, ami mar nem fer bele a napi keretedbe, kulonben sose fogsz lefogyni.


Nagyon nehez, nekem is az, de en is csinalom. Mar fogytam 15 kilot igy, meg 10 biztosan hatra van. Szultem 2 gyereket 3 ev alatt es nagyon elhanyagoltam magam, igy jutottam el eddig. Meg nyilvan szulokent a brutal alvashiany+ ossze-vissza eves tett ra erre az egeszre a legtobbet. De nem mentegetem magam, nem szabadott volna hagyni, hogy ennyi plusz legyen rajtam.


De muszaj, mert nem csak az szamit, hogy hany kilo vagy, hanem az egeszseged is. A tulsuly pedig bizonyitottan karos az emberi testre, megterheli a szivet, az izuleteket; mindent.

2023. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2023. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De sportolást utálom mindig is utáltam
2023. aug. 21. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező írhatok priviben ?
2023. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen
2023. aug. 21. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ne sportolj, en speciel a setat mondtam neked, de nyilvan az se megy konnyen gondolom, mert tulsulyos vagy.

Nekem se ment, kedvem se volt megmozdulni, de amikor mar fogytam 10 kilot (csak a kajaval), akkor kezdtem el sportolni is es mar elvezem.

Fogyni a legnagyobb reszben a kaja miatt fogsz ugyis. Ha zabalsz, de mellette sportolsz; ugyanugy nem er semmit.

2023. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!