Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen szállásos munkahelyre...

Ilyen szállásos munkahelyre jöttem dolgozni.Adnak szállást kaját fuvart is hétvégén haza. De nem tudom még szokni Szobatársammal se jövök ki.Normális hogy minnél hamarabb menekülni akarok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj haza.
2020. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Próbálj meg egy kis időt ott maradni, és próbálj meg beilleszkedni, ha nem megy, akkor ne erőltesd és menj haza!

Én is szenvedtem így, nagyon gáz volt, végül hazamentem.

2020. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd magad, ha nem megy valami, akkor menni kell. Nyilván próbáld még, de ha nem megy, akkor szevasz
2020. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, ha adnak ételt, az napi háromszori? Ki főz?
2021. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában napi egyszeri étkezést adnak, de ez gyári munkánàl nem jellemző. Leginkább aki lemegy vendéglátásba dologzni a Balatonhoz azok kapnak napi 1-3-szor étkezést. Az étel általában az étteremből vagy egyéb vendéglátó egységből van, ahol dolgozol. Gyár esetében meg van dolgozói menü. Bár mikor én dolgoztam ilyen szállásos helyen nekem nem járt ingyen kaja, így azt annyira nem tudom. A szállás az ingyen van általában, a munkahely (de inkább a közvetítő cég) jelöli ki, hogy hol leszel. Ez nekem pont szívás volt, mert nagyon messzire tettek ki szállóra, átszállàssal kellett minden nap bemenni melóba, és az utazással együtt az egész napomat elvette a meló. Volt, hogy a csatlakozás között volt 1,5 órám, stb. és leszarta ezt a közvetítő cég, hiába jeleztem. A pénz szánalmasan kevés volt, főleg, hogy az osztrák határnál dolgoztam, a szállón csak szerbek voltak rajtam kívül, egy kis faluba raktak ki szállóra ahonnan az első bolt 40 perc volt gyalog csak oda, stb.
2021. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!