Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kihagyok egy szem fogamzásg...

Ha kihagyok egy szem fogamzásgátlót lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

2 éve szedem már, ezt a havi adagot múlt hét csütörtökön kezdtem el. Sajnos valami oknál fogva elfelejtetem bevenni a csütörtökit, tegnap este vettem észre, amikor vettem be a következőt. Szerintetek lenne belőle probléma, ha nem védekeznénk másképp? 2 hete nem voltunk együtt egyébként.

Köszönöm előre is!


2010. okt. 16. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az erre vonatkozó részt a betegtájékoztatóban!
2010. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kihagyott fogamzásgátló=lyukas gumi. Egyik esetben sem biztos, hogy terhes leszel, csak az esély van meg rá.
2010. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan vegyél mellé egy doboz pharmatexet vagy patentex kúpot, biztos, ami biztos alapon, mivel az előzőnek igaza van ;)
2010. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! :)

Tavaly tavasszal amikor antibiotikumot szedtem akkor is Pharmatex-et vettünk, nem nagyon tetszett, hogy olyan zsíros...de jobb, mint egy nem kívánt terhesség. Bár megmondom őszintén, nem lenne nagy probléma, anyagilag el tudnánk bőven tartani, csak még fiatalok vagyunk hozzá (20 és 22 évesek). Várni szeretnénk még 3-4 évet. :)

2010. okt. 16. 10:52
 5/6 anonim válasza:
Tényleg kb kiszakadt gumit jelent.
2010. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem esnél teherbe, de a "valószínűleg" egy felelősségteljes embernek kevés.

7 nap kiegészítő védekezés javasolt.

Kivéve, ha a tájékoztató azt írja, hogy nem kell.

2010. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!