Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem probléma lehet, vagy...

Szem probléma lehet, vagy esetleg más? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már jó ideje gyakran előfordul velem, hogy ha lépcsőn megyek föl vagy le, gyakran bizonytalanul veszem a lépcsőfokokat, úgy érzem, hogy "mellé fogok lépni", és megijedek, hogy elesek.Néha meg is kapaszkodok hirtelen, pedig jól lépek a lépcsőfokra, valami miatt mégis bizonytalannak érzem magam. (Kicsit olyan az érzés,mint amikor az öledben nagy, nehéz dolgot cipelsz,amitől nem látod a lépcsőfokokat,és félsz,hogy mellélépsz).A másik dolog,amit észrevettem, hogy egyre gyakrabban "gépelek félre", felcserélek betűket, melléütök, néha a rövid szavak helyett (pl.. sőt és hasonlók) értelmetlen szavakat írok. Az utcán is gyakran botlok meg a járda repedéseiben. Nem tudom,hogy ez szemprobléma lehet,vagy netán más okozhatja? Tapasztalt már valaki hasonlót?:S


Egyébként 25 éves vagyok,van szemüvegem,de gyenge, mindkét lencséje -0.5-es, nemrég csináltattam és a szemész azt mondta,hogy nem kell állandóan hordanom, csak pl.vezetéshez,TV-zéshez,stb. vegyem föl. Szerintem nem is tudnám folyamatosan hordani, mert amikor rajtam van, még bizonytalanabbnak érzem a járásomat:S


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 31. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg kimerült? Vagy sokat számítógépezel? Vérnyomásod rendben van? A betűcsere nem igazán a szemüvegeddel van kapcsolatban,inkább a kimerültség, és esetleges vérnyomás ingadozás jöhet szóba. Próbálj Magne B6-ot szedni, és napi többszöri alkalommal nézd meg csak úgy spontán a vérnyomásodat. Agyi keringési zavarra is utalhat a problémád.
2010. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akárcsak velem :S Dettó ugyanígy vagyok én is ezekkel.

Csak nekem egy kicsit rosszabb a szemem.

2010. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el ideggyógyászatra. Ne ijedj meg, ez nem azt jelenti, hogy bolond vagy. Lehet kimerültség, stressz, vagy valami idegi probléma is.
2010. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nebivololt szedek emelkedett vérnyomásra és hiperkinetikus keringésre (túl magas a nyugalmi pulzusom).Amióta szedem a gyógyszert,normális szinten tartja mindkettőt.Attól félek,hogy esetleg valamilyen fül vagy agyi probléma lehet:(
2010. dec. 31. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én néha betűket cserélek fel. Két ilyen kritikus betű van, nem több. Ha gépelek, ha kézzel írok is előfordul. Nem tudom miért. A lépcsőnél én is hasonlót érzek, este pedig kifejezetten behajlított térdekkel járok, mintha bármikor beszakadhatna alattam a járda. Az én szemem viszont többszörösen rosszabb is, mit a tiéd.
2011. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!