Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mindig hajnalban jön...

Miért mindig hajnalban jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy mindig hajnalban/kora reggel kezdődik a vérzésem erős görcsökkel és utána visszaaludni sem tudok. Van valami magyarázata ennek, hogy miért ebben az időpontban szokott kezdődni, és szinte sosem napközben?

2023. aug. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Igazából nincs. Nagyon sokáig én is így voltam, hogy hajnalban/ kora reggelre jött meg, de hosszú éveken keresztül és azt hittem ez a normális. Aztán fordult a kocka és előfordult, hogy a munkahelyemen délután jött meg. Vagy éreztem egész nap, hogy megfog jönni holnap reggelre, és meg aznap este megjött. Szóval ez lehet neked is változni fog, de igazából semmi egészségügyi magyarázta nincsen.
2023. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nekem korábban jött össze vissza, most pedig beállt ugyanígy mint neked hajnalra. Ennek ellenére nem mondom, hogy fixen mindig így jön meg de általában igen. Az okát igazából én sem tudom, de ha valakinek van magyarázata rá érdekelne engem is.
2023. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is hajnalban szokott kezdődni a menstruációm. Általában arra kelek, hogy görcsöl a hasam, és akkor már tudom, hogy onnantól még 1-2 óra, és folyni kezd a vér.
2023. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!