Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feher nadrág, menstruáció....

Feher nadrág, menstruáció. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fehér nadrágban kell dolgoznom,de megjott a havim. Ilyenkor hogy lehet elkerulni h ne ázzak át?
2023. aug. 26. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Mensi
Nadrág
Fehér
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
🙉🙊
2023. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk tampont használsz és 3 óránként csereled....?

Annyira nem ördöngösség.

2023. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél menstruációs bugyit és vedd rá a sima bugyi+ betétre.
2023. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
62%

Tampon és betét együtt, vastagabb bugyi, időnként ellenőrzöd, cseréled amit kell. (Több bugyit is viszel.)

Egyébként meg a többieknek nincs ilyen problémája?


Ffi

2023. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Sose értettem ezt a fehér nadrág drámát, ugyanúgy, ahogy kék vagy sárga nadrágban sem ázunk át. Csak ismered már magad ennyire, hogy mit kell használnod, és hányszor cserélned, hogy ne legyen gond.

De amúgy a felettem említett tampon plusz betét gyakori ellenőrzéssel szerintem tökéletes.

2023. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Ffi! Nagyon nem egyforma erősségű a nők mensese, igen van aki soha nem ázott át. Nekem meg volt olyan időszakom, hogy az extra tampon félórát bírt.

Tettem betétet, vettem dupla bugyit, meg vittem csere bugyit. Ez van. Az élet nem igazságos.

2023. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Miben másabb a fehér nadrág, mint a farmer?


Semennyire, ugyanis ha hajlamos vagy átázni, akkor a farmeren is ugyanúgy átüt :D, szóval tök lényegtelen a naci színe.


Tampon és betét, ha ennyire parázol.

2023. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
81%

Azt azért tegyük hozzá, hogy fehér nadrágon a vérfolt egy kilométerről is látszik, míg a piros nadrágon értelemszerűen nem, de még a kéken, zöldön is kevésbé, mint a fehéren.

Tehát a legextrémebb a fehér nadrág és pont olyanban kell dolgoznia.

A kék farmer egy általános viselet, azon alig látszik már eleve a nagyon vastag anyag miatt. De a felszolgálók fekete nadrágja is diszkrét ebből a szempontból.


A szőrszálhasogatóknak (vagy inkább értetleneknek) írom, igen, a farmeren is átüt, de ott lesz 1 centis árnyalatban eltérő folt, amit csak az vesz észre, aki azt bámulja, míg a fehér nadrágon lesz 10 cm-es vértócsa, amit a háttal álló vak is észrevesz.

2023. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

8-as, látszik, hogy te sem áztál még át farmerben :D Ugyanolyan 10 cm-es vértócsa keletkezik, mint a fehér gatyán, és igen, ugyanúgy látszik, nem csak "elszíneződik" picit...


De egy férfi eleve minek kommentel ide.

2023. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
"mensese" kiégek gec i
2023. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!