Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne jöjjön...

Mit csináljak, hogy ne jöjjön meg?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ess teherbe.
2017. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlen rákattintottam az elküldésre na szóval hamarosan megyünk balatonra és nekem 6.-án jött meg vasárnap mennék még elég össze vissza jön meg de nagyon szeretném ha nem jönne meg és tudnánk nyaralni tavaly nyaraláskor jött meg szörnyű volt és akkor még aligha volt meg most meg nagyon megszokott . Ha tudtok valamit amivel lehet halasztani akkor írjatok kérlek!! Mi a citrom evésről olvastunk. Ma nagyon fájt a hasam de lehet a tejtermékektől is nem mert mostanában nagyon sokat fogyasztotam előre köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 26. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Első komment bocs hogy nem írtam részletesen de ahogy láttom fiú vagy és nem tudod milyen szar. Nem akarok teherbe esni 14 évesen szerintem gáz
2017. júl. 26. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmivel sem megakadályozni, hogy megjöjjön.

Vigyél gyógyszert, betétet vagy tampont.

2017. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ellen nem lehet semmit tenni.Esetleg használj tampont és azzal mehetsz a vizbe,de ügyelj rá hogy minden fürdés után cseréld ki.
2017. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!