Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet menni nőgyógyászhoz a...

Lehet menni nőgyógyászhoz a menstruáció vége után egy nappal? Vagy mikor már csak barna folyás van?

Figyelt kérdés

Pont úgy lenne időpontom, hogy már az utolsó barnás napon lennék.. Viszont a következő időpont 1-hónap múlva lenne.

Panaszom van ezért nehéz lenne addig várni.


Így ellátna egyáltalán?



2023. aug. 31. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze, úgy már lehet menni.
2023. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. aug. 31. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Valamit tud felírni, de szerinted értékelhető kenetet mégis hogy vesz, ha nem múlt el a menzeszed? Nem illendőségből nem megyünk menstruáció alatt nődokihoz fertőzésgyanúval, hanem azért, mert a folyásból semmit nem fog tapasztalni…
2023. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor inkább mondom neki, hogy utolsó napban vagyok, így majd panasz alapján ír fel valamit.

Nem bírom ki a következő időpontig sajnos.

2023. aug. 31. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úgy rendben van. Nekem egyszer véletlenül alakult úgy, hogy a rendelőben, várakozás alatt jött meg, jóval korábban, mint kellett volna, de ezt mondtam a dokinak. Gyors gyógyulást! (A 3-as voltam.)
2023. szept. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Mi a panasza a punádnak?
2023. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én múltkor az 5. napon mentem. Elkaptam egy fertőzést, felhívtam a nőgyógyászomat, és azt mondta, hogy erős vérzésnél nyilván nem lehet, de ha utolsó napon vagyok, és alig vérzem/csak barnázás van, akkor meg tud vizsgálni.

Nálam rendben ment így is minden.

2023. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!