Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden menstruáció közötti...

Minden menstruáció közötti idő közepén nagyon fájdalmas érzés?

Figyelt kérdés
Voltam vele egy éve kórházban, mert annyira fájt, hogy menni nem tudtam. Azt mondták csak peteérésem van, ne reagáljam túl. Majdnem minden menstruáció közötti időszak közepén nagyon rosszul érzem magam. Jobb oldalt lent a hasam aljánál szúró érzés. Illetve a bordám alatt is megduzzad, fájdalmas ilyenkor. Tényleg csak pete érés? És erre semilyen gyógyszer nincs? Mert a hagyományos fájdalom-görcs csillapítók semmire nem jók.

2023. szept. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak 2 alkalommal volt brutálisan fájdalmas. Elküldtek ultrahangra. Kiderült hogy akkor egyszerre több petém ért meg. Szerintem nem tudnak mit tenni vele. Nekem szex után kicsit jobb lesz.
2023. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
En szo szerint nem tudok menni, tobbszor is. Azonnal leulok, fajdalomcsillapitot veszek be az elso jelere. Evtizedek ota van, maganrendelobe jarok rendszeres szuresre, minden rendben van amugy. Sok nyak, ekezettel, bocsanat, is szokott lenni, illetve egy hettel kesobb dramai mellboseg novekedes es feszules menstruacioig.
2023. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
2-es vagyok. Ki az az allat, illetve sokan, akik nyomjak a pirosat? Mi baj van?
2023. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, szerintem hasznos vokt válaszod, ráadásul ha már pirost nyomnak akkor ők is leírhatnák, hogy szerintük mi a jó, nem csak a meglévő kommentet szavazni
2023. szept. 7. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!