Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha erős,fájdalmas menstruációr...

Ha erős,fájdalmas menstruációra gyógyszert szedek tovább tart a vérzés?

Figyelt kérdés
Voltam vele már nőgyógyásznál,nem talált semmit,aztmondta ha majd szülök utánna nem fogom így görcsölni. 5napig szokott tartani. Ha tampont használok,vagy fájdalomcsillapítót szedek az első 3 nap,akkor nehezebben "ürül" ki? Vagy ugyan úgy? Nektek mik a tapasztalataitok?
2023. júl. 11. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy. Nincs összefüggés.
2023. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
48%
Nincs összefüggés, viszont ha tényleg erős görcseid vannak, keress másik orvost, aki kivizsgál. Engem is mindig ilyesmikkel ráztak le, hogy fiatal vagyok meg vékony meg szüljek. Aztán valószínűleg endometriózisom van.
2023. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó,uhh sajnálom :/

De énis gondolkozok másik orvoson,mert oké hogy fáj

De első nap 3-4 cataflam kell hogy kibírjam a napot/estét...azt azért soknak tartom

2023. júl. 11. 13:31
 4/4 Metionin ***** válasza:
35%

Az nem normális. Én is Apranaxot szedtem, mert más nem hatott és szédültem, hánytam is. Kb. a 6. orvos nem rázott le végül ilyen sablon dumákkal. Főleg akkor fontos kivizsgáltatni, ha szeretnél gyereket, mert ha endo, akkor sokaknak csak műtét után jön össze a teherbeesés. Nálam ez nem merül fel, így gyógyszert szedek de ha nem is ilyesmiről van szó, egy ciszta vagy hormonális probléma is fennállhat amit ha kikezelnek, jelentősen megjavul az életminőséged.

Ui. fejre állok ettől, hogy 2023-ban is van orvos, aki a szülést tartja egy nőgyógyászati probléma megoldásának. És ha nem akarsz akkor szenvedj még 20-30-40 évet? És ha szülsz és utána még mindig ugyanígy fáj, akkor mi van? Szülj még egyet? Abszurd.

2023. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!