Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa, fájdalmas dudor?

Furcsa, fájdalmas dudor?

Figyelt kérdés
Péntek délután vettem észre, hogy a hüvelyemen kívül, de mélyen a nagyajkak között megjelent egy kb. fél centis dudor, ami fájdalmas. Onnan vettem észre, hogy reggeli pisilés után ahogy megtöröltem magam wc-papírral, azt hittem kiugrok az ablakon, annyira váratlanul ért a fájdalom. Próbáltam megnézni tükörrel, egy feszes "görcs", kidudorodás alakult ki, nem jön belőle semmi, nem viszket, nem csíp ha pisilek, nem okoz folyást, "csak" baromi fájdalmas. Pimafucort krémmel bekentem, és bejelentkeztem nőgyógyászhoz is, de szabi miatt csak jövő héten tud fogadni. Valakinek volt már hasonló? Mitől lehet ez?
2023. szept. 4. 10:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ahogy kerestem a neten, ez feljebb van, mint a Bartholin mirigyek, így talán nem annak a gyulladását jelzi.
2023. szept. 4. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Pedig bartholin mirigynek hangzik.
2023. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szőrtüsző gyulladás.
2023. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Bartholin-tól feljebb van, ezért gondolom, hogy nem az, de ki tudja. Borotválom, de kb. 2 hete borotváltam utoljára, így talán az sem lehet. Fura :(
2023. szept. 4. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Képet tudsz csatolni?
2023. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Na megint itt a képkunyerálós.
2023. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szörtüszőnek van nagyobb esélye, az tud fájni nagyon.
2023. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma reggelre már jobb a helyzet, úgy látszik segít a Pimafucort krém, már nem fáj annyira, és kisebb is lett. Meglátjuk mit mond jövő héten a nőgyógyász. Köszi mindenkinek a választ.
2023. szept. 5. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!