Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér krémes folyás, és pici...

Fehér krémes folyás, és pici viszkető érzés hüvelynél?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit durvábban csináltuk utoljára, fájt is picit és annyira nem is voltam nedves, miután végeztünk éreztem, hogy fáj ott lent, és egy nagyon pici vérzés is volt. Ez kb 5 napja volt, de azóta eléggé sok fehér krémes folyásom van (kb 2 hete volt menzeszem, így ez lehet ehhez köthető és semmi köze máshoz). És a hüvelybemenetnél mindkét oldalon egy helyen viszket.

Korábban már többször szexeltünk, eddig nem is volt ilyen, így a fertőzést/ nemi betegséget kizárnám.

Tehát a kérdésem, hogy amiatt ami az utolsó szex közben/után történt, emiatt lehet most ez? Vagy semmi köze hozzá? Esetleg ha valaki tapasztalt már hasonlót, leírná?

Előre is köszi


2023. szept. 5. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Akár a szextől, akár nem, szerintem gombás fertőzésed van.
2023. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez valószínű gomba lesz. De miért zárod ki a nemi betegséget?
2023. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 azért, mert több hónap alatt semmi tünet nem volt, ez is csak most lett. Mosdóba nem megyek el sehol, csak otthon, így így sem kaphattam el semmit. Tisztálkodom rendszeresen, kezet is mosok, tehát ha valaki után fogtam is volna meg valamit, akkor sem lehetne. Mielőtt valaki írná, hogy megcsalt a párom, biztos nem csalt meg, ugyanis szabadságon voltunk múlt héten, és többször együtt voltunk, de ez csak az azután alakult ki, ami 5 napja történt. Nekem az első gondolatom az volt, hogy száraz a hüvelyem, vagy hogy múltkor a hevessége miatt picit felsértette a hüvelyem, ebben reménykedtem, hogy valaki ezt írja, nem a gombát.
2023. szept. 5. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Attól is lehet az a gomba

Az nem némi betegség és nem elkapod, hanem elszaporodik

2023. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!