Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű fehér krémes...

Nagy mennyiségű fehér krémes folyás ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve tart, hogy sok fehér krémes folyásom van. Nagyon zavaró, tisztasági betét nélkül nem merek elmenni sehova, ha meg nem rakok akkor átázik a bugyim a sok folyástól és kellemetlenül érzem magam hogy ebben "tocsogok". Volt egy időszak amikor kicsit sárgás kellemetlen szagú is volt. Voltam 2 nőgyógyásznál is az első konkrétan semmit nem ért random felírt 2 kúpot és ennyi. A másodiknál volt tenyésztés is de nem mutatott ki semmit, hüvelyflóra erősítő kúpot kaptam csak. El is használtam de a folyás mennyisége nem változott. Régen teljesen más volt a folyásom, peteérés időszakában kicsit több és nyúlósabb, de a többi időszakban szinte semmilyen folyás nem volt, csak minimális. Ezért nem gondolom hogy ez normális lenne. Nagyon kellemetlen, sokszor ha ülök vagy fekszem és felállok érzem ahogy kifolyik és bugyborékolok is. Most közeleg a nyár is és a strandolást is elrontja, olyankor ugye tisztaságit nemtudok tenni és mindig attól félek hogy látszik a fürdőbugyin. :(

Szex közben is érzem hogy sok a folyás és akkor sem az az állag ami régen volt (csúszós, nyákos) hanem inkább ez a krémes, ragacsos. Nagyon el vagyok keseredve miatta, az önbizalmam is rombolja. Akinek esetleg volt hasonló tudna segíteni mit tegyek? Lehet ez ellen tenni valamit egyátalán? :(



#folyás #fehér folyás #kúp #sok folyás #rendellenes folyás
2022. márc. 31. 14:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, 22 éves vagyok ez lemaradt.
2022. márc. 31. 14:30
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs semmilyen fertőzésed, akkor normálisnak számít, és sajnos semmit nem tudsz tenni, amivel csökkentenéd a mennyiségét.

Értem, hogy régebben nem ennyi és ilyen volt, de hát változunk idővel...

2022. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!