Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van a hüvelymben sűrű...

Miért van a hüvelymben sűrű fehér váladék ami a bugyimba soha nem jut el?

Figyelt kérdés

Citológia P1 mindig, hüvelykenet tenyésztés szerint: candida albicans. Nem viszket nem csíp nem darabos nem büdös a váladék. Dokim így azt mondta ez a gomba természetesen jelen van a szervezetben de biztos ami biztos canesten kúra legyen de amúgy nem kell foglalkozni vele ha nincs különösebb panasz. Megvolt a kúra nem változott semmi.


Na most amiért a kérdést feltettem. A ciklusom egyik napján sincs semmi a bugyimon. Viszont pl most a napokban felnyúltam peteeérés után 2 nappal és temérdek sok nagyon sűrű fehér váladék volt bent. De valóban rengeteg. Kanál megállna bent.

És úgy általában véve is a ciklusom minden napján ha benyúlok sok sok nagyon sok fehér váladék mindig található. De a bugyim sosem olyan. Szóval ha nem nézném meg azt gondolnám nincs is egyáltalán semmi folyásom.


Ez mennyire normális? Egyáltalán van még így valaki rajtam kívül? Ufónak érzem magam hogy ez van. Nyilván kényelmes hogy a bugyiban nincs semmi de nagyon durva hogy benyúlok és mintha az ujjamra minimum 3 pumpálásnyi testápolót nyomtam volna.



2023. jan. 5. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális, és ha eddig még nem tetted, ideje olvasgatni a ciklusról, változásokról, fehérfolyásról.
2023. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudok róla mindent csak azt nem értem mindig azt lehet hallani /olvasni hogy a folyás kifolyik tisztasági betét kell stb. Na hát nekem semmi de semmi nem folyik ellenben belül tényleg temérdek sok van és elég undi :/ Ráadásul úgy tudom peteeérés után szárazságnak kellene lennie. Nekem a ciklus minden napján van elég sok fehér.
2023. jan. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!