Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó nőgyógyász ?

Jó nőgyógyász ?

Figyelt kérdés
Budapesten valaki ismer jó nőgyógyászt aki nem csak fogamzásgátlóval akarja megoldani a problémámat? Az is előny ha egy vizsgálat nem 40 ezer, de elsősorban tényleg az lenne a fontos hogy megakarja oldani a problémákat nem csak szőnyeg alá söpörni meg sokkolni a terhességgel állandóan. Sajnos már legalább 8 orvosnál voltam, fájdalmas menstruáció, 4x 50mg cataflam első két nap, PMS, puffadás rosszulét, két hetet vesz el az életemből minden hónapban az egész mizéria…és ez mind fogamzásgátló mellett is volt, más betegség miatt abba kellett hagynom a tablettát, így ezzel már nem tudnak “gyógyítani”.

2023. szept. 6. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

PMS puffadás és rosszullét ez teljesen ÁLTALÁNOS, minden nőnek van, és igen, akad, akinek a menzesze is fájdalmasabb.


Keress endometriózis szakit, nézess cisztákat, aztán ha semmit nem találnak, akkor el kell fogadnod, hogy te ilyen vagy.

2023. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem normális hogy 1 hónapból két hetet vesz el az egész az életemből. Illetve sikerült nem a kérdésre válaszolni. Elfogadni meg semmit nem kötelező. Nem mindenki fogadja el a dolgokat ahogy vannak, tudod vannak olyan típusok akik addig mennek amíg nem oldják meg a problémát. Nem baj ha te nem olyan vagy, de nem kell normalizálni a sz*rt.
2023. szept. 6. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig bizony vannak olyanok,akiknek semmi bajuk,és mégis iszonyúan szenvednek,ha meg van nekik.
2023. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
És mit szeretnél? Mert a panaszok hátterében endometriosis állhat, amit viszont csak műtéttel (laparoszkópiával) lehet diagnosztizálni. Ebben benne lennél? Ha igazolódik, akkor pedig gyermekvállalásig a terápia bizony a folyamatosan szedett fogamzásgátló.
2023. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ennyi volt a kérésem hogy ajánljatok tényleg jó orvosokat. Ebben mi az ami nem érthető?

Folyamatosan szedett fogamzásgátló SOHA nem megoldás! Egyébként nem áll szándékomban leírni a betegségeimet amiért nem szedhetek gyógyszert, de amúgy is felesleges mert aki annyira IQ bajnok hogy ezt tekinti normális varriációnak az valószínűleg akkor sem fogja megérteni. Ja és igen kipróbáltam, és nem segít egy idő után ;) Ja persze akkor kell erősebb hormon 😃 mindegy, kérlek csak akkor válaszolj legközelebb egy kérdésre ha azt tudod értelmezni és választ is tudsz rá adni, amihez meg nem értesz vagy nincs elég tudásod ahhoz inkább ne írj. Köszi

2023. szept. 6. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Így nincs értelme orvost ajánlani. Ugyanis az, aki valóban foglalkozik endometriosissal, az bizony műtét után ugyanezt fogja javasolni, ez pedig neked nem felel meg. És de, vannak olyan helyzetek, amikor igen is a fogamzásgátló vagy más hormon a megoldás.

Nekem vannak olyan kollégáim, akik kiválóan operálnak mélyen infiltráló endometriosist is és ha ilyen bajom lenne, egészen biztosan hozzájuk mennék. De bizony úgy kezdődik a terápia, hogy műtétig fogamzásgátló, utána GnRH vagy fogamzásgátló terhességig/lombikig.

2023. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát, te sem vagy egy IQ zseni. Mindenkit leszólsz. Inkább maradtál volna csendben. Igazi bunkóság.
2023. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Inkább maradt volna csendben az aki nem tud válaszolni egy teljesen egyszerű kérdésre és elkezd baromságokat mondani…nem azt kértem hogy felesleges dolgokat írjatok le, hanem hogy orvosokat írjatok, igen felvàllalom hogy bunkó vagyok, de csak mert nem kapok választ egy rohadt kérdésre. Azt sem tudjátok hogy mi bajom vagy hogy miert nem szedhetek hormonokat és nyilván nem is azért jottem ide hogy panaszkodjak, de latom ide nem lehet kiírni egy ilyen egyszerűnek gondolt kérdést sem. Még mindig nem értem hogy mi a francnak pazarolja valaki az idejét rám ha még a kérdésre sem tud válaszolni??

ORVOS NEVEKET SZERETNÉK KÉRNI

Ennél NEM TÖBBET

2023. szept. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!