Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 7 napos szünetben is véd a...

A 7 napos szünetben is véd a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szedem a fog. gatlót.

Csütörtökön kell mindig elkezdenem az új levelet szedni most el is kezdtem viszont a baratommal szexeltunk.

Igaz nem ment el bennem de ez sem lenyeg

Csaj az hogy annyi félét olvastam már hogy véd, nem véd hogy most akkor mivan?😅



2023. szept. 6. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, véd. Különben semmi értelme nem volna.
2023. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Egy éve szeded a fogamzásgátló tablettát és még mindig nem értelmezted a betegtájékoztatóban írtakat? 😐
2023. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted akkor mi a fenének szedné az ember ha nem védene folyamatosan?

Kemény, hogy évekig szedik a nők és fogalmuk nincs az egészről.

2023. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell ennyire támadni mellesleg a tajekoztatóban nincs benne

Ugyhogy nekem a gyógyszerészeknek valo gyogyszer leíras is megvan mert az egyik ismerosom gyógyszeresz es megkertem

2023. szept. 6. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudjuk az orvos is titokban tartotta ezt az infót. Hiszen megkérdezted de nem válaszolt.
2023. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És ezért lesz csomó nő "védekezés mellett" terhes, mert még egy betegtájékoztatót sem képes értelmezni...


Nem kötelező amúgy gyógyszert szedni, főleg, ha az értő olvasással problémák akadnak.

2023. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ha valamivel nincs tisztában, akkor megkérdezi az orvost, biztosan fog válaszolni. És mivel fogamzásgátlót szed, gondolom szokott nőgyógyászhoz járni. Tehát még ez sem kifogás.

Már másnak is írtam itt korábban, hogy mi van ha egy vicces kedvű válaszoló olyan választ ad, ami nem igaz. Erre hallgat a kérdező és terhes lesz. Akkor majd jön ide háborogni,hogy egy névtelen tanácsára hallgatott?

Ez nem játék, de tele az oldal ilyenekkel.

Oké felmerül az emberben az első hónapokban még hogy tényleg véd ez így? Nem hazudok, bennem is felmerült eleinte, mert fura volt. De azért egy év után még ezen gondolkodni... Akkor egy évig rettegésben élt, nehogy terhes legyen?

2023. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!