Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb alhasban 2 napja furcsa...

Jobb alhasban 2 napja furcsa érzést érzek, hasonlót, mint amikor a terhességem alatt a baba mocorgott. Néha még látható is a hasamon a “lüktetés”. Nem fáj, csak kellemetlen. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam vele különösebben, de mostanra már nagyon zavaró lett és szinte folyamatos ez az érzés. Azt hittem, hogy csak intenzív bélmozgás, de nem múlik. Terhes nem vagyok (több negatív teszt), viszont kezdek aggódni. A háziorvosom majd csak holnap délután rendel újra, akkor hívni fogom. De addig is, akinek volt hasonlóban része, meg tudna esetleg nyugtatni, hogy mégis mi lehet ez?

Nincs benne ritmus, szóval nem olyan, mint amikor lüktet egy ér, viszont délután óta folyamatosan érzem, néhány másodperc szünettel. Nagyjából a köldököm és a csípőcsontom között félúton érzem.

Nyomásra nem érzékeny.

Köszönöm, ha értelmes, esetleg megnyugtató válasszal tudsz szolgálni :)



2023. szept. 6. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ideg mozgatja a beleket,hasizmokat. Ez ritmustalan rángás. Mint mikor remeg a szemhéjad.

Nekem is szokott rángani a hasam. Még látszik is.

2023. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet valami vitamin hiányod van és attól rángatózik pont ott az izom kétlem, hogy a beleid lennének. Vagy akár terhesség.
2023. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!