Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 12 napja késik! Voltam...

Már 12 napja késik! Voltam orvosnál,de terhességet nem látott. Mégis a tesztek jól látható de halvány pozitívak! Lehet ebből még baba, vagy a hormonok szórakoznak?

Figyelt kérdés
Cisztát nem látott! Pcos-ra es IR-re gyanakszik, de nem gondolnám, hogy ezek okoznak pozitív tesztet!
2021. júl. 19. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig okozhatnak. Ha terhesség lenne, már látná az orvos.
2021. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhatnak.
2021. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívüli terhességet kizárták? Engem azonnal kórházba küldött a doki pozitív teszt után, mikor méhen belül nem látott semmit (a méhen kívüli nagyon veszélyes állapot az anyára nézve). Nálam végül méhen belüli lett, de kétnaponta kellett UH-ra járnom, amíg nem tudták kizárni a méhen kívülit.
2021. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nincs mit tenni! Kivizsgálást megkezdtük, remélem lesz esélyünk még babára!
2021. júl. 19. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Szurkolok! Ha lesz kedved, írd majd meg mi lett a vége.

(3-as voltam)

2021. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha terhesség lenne akkor nem halvány lenne a teszt ennyi késés után. Digitálisat próbáltál?
2021. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szia utolsó!Nem próbáltam még, de most azért rendeltem egyet, meglátjuk milyen eredménye lesz! Bár így elég reményvesztett vagyok! Félek kicsit, mi van ha nem lehet már több gyermekünk! 😔😔
2021. júl. 19. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:

IRes vagyok, PCOS is, de sosem okozott ciszta pozitív tesztet. Az IR meg végképp nem.

Csokoládé ciszta okozhat.

De ha neked nem.láttak cisztát, akkor nem az okozza.

Lehet, h valami kialakulóban van.

Fel a fejjel!

3 egészséges gyermekem van ezek mellett 😊

2021. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Mióta halvány pozitívak a tesztek? Erősödik? Ez méhen kívüli terhesség gyanúja. Hcg vérvétel kéne!!!
2021. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatast 8.-as!

9.-es sajnos már a kesés napjától 7.-től akkor olyan halvány volt a predi is hogy alig látszott majdnem egy hét kellett, hogy erősödjön akkor erősebb lett de még mindig halvány, majd a 20-as teszt az még erősebb most. Aggaszt, hogy lassan 2 hét után sem igazán erősek a tesztek! Rendeltem digitalis tesztet az holnap utan megjön aztán meglátjuk. Ha mehen kívüli remélem a természet elvégzi a dolgát.

2021. júl. 19. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!