Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki, akinek az...

Ebifal kérdése:

Volt már valaki, akinek az nulladik (terhesség megállapító) ultrahangon az mondták 90% a terhesség bizonyossága? Elvileg 5. héten vagyok petezsák és szikhólyag látható. Mégis 90%-ra becsülte a terhességet.

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert korán mentél. Amíg nincs embrió, addig mégis mit mondjanak? Ha van petezsák, az jó jel, jó eséllyel lesz majd benne embrió is, csak felesleges 5 hetesen orvoshoz futkosni.
2018. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így csak 90%, mert a szikhólyag lehet üres is. Sajnos nagyon korán mentél, ezért nem tudtak 100%-ot mondani.

Én 7 hetesen mentem először, akkor már a szívcső pulzálás is egyértelműen látszott (és hallatszott).

2018. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Volt már egy vetélésem és az életmódom miatt szerettem volna tudni, hogy terhes vagyok e. Egy 2 évessel vagyok itthon és mivel vele is veszélyeztetett voltam, gondoltam ha kiderül, akkor óvatosabb leszek , és nem emelgetem. Egyébként szombaton elvileg 17mm-es petezsákot láttak, embriót még nem.
2018. dec. 17. 18:29
 4/21 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptam százalékot, háromszor voltam terhes. Semmi jelentősége amúgy, ezen ne aggódj. Nekem szívhangig kérdőjelesen írta, hogy pl. gravida s5(?). Azaz öt hetes terhességnek tűnő. Nincs ebben semmi furcsa, vagy negatív.
2018. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Erre van egy nagyon egyszerű módszer: csinálsz egy tesztet.

Ha pozitív, akkor terhes vagy. Emiatt felesleges ilyen hamar orvoshoz menni. A teszt hamarabb kimutatja, mint ahogy UH-n látszik.

2018. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Két pozitív teszttel mentem a dokimhoz dec.10.én. Kb.egy hónapra a fogantatástól. Nem azzal van a probléma, hogy nem láttunk még embriót, csak számomra ismeretlen volt, hogy a terhesség valószínűsége 90% . Dec.27.-én megyek legközelebb, remélem addigra már látható és hallható is lesz a kicsi, ha bent van.
2018. dec. 17. 18:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt mondta a doki, 12-én voltam. Azt mondta amíg nem lát embriót nem mondja ki konkrétan hogy terhes vagyok, de ne izguljak minden rendben lesz. Írt fel gyógyszert és én is 27-én megyek megint UH-ra. :)
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert írt fel neked?
2018. dec. 17. 19:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Duphaston-t
2018. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én Progeszteront kaptam. 2x1 et, mert volt már egy vetélésem és a hétvégén volt egy kis pecsételő vérzésem.

Ilyenkor ez a 9-10 nap,amit ki kell várni a köv.uh-ig, éveknek tűnik.

És nehez félrerakni a negatív gondolatokat.

2018. dec. 18. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!