Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Angyal Mónika endokrinolog...

Dr. Angyal Mónika endokrinologusról vélemény?

Figyelt kérdés
a medicoverben rendel budapesten

2023. szept. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Biztató a neve.
2023. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
: D valakinek van valami tapasztalata vele?
2023. szept. 7. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerik. Szerintem gyakorin inkább 20, vagy azalatti korúak kommentelnek, akiknek nem nagyon van hormonproblémájuk.

Vagy baloldali, idősebb faszik, akik politika témában szoktak csak, illetve terhes nők inkább terhesgondozás témában.

2023. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kezekben leszel.
2023. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 véleményére, ha nem tapasztalaton nyugszik, nem adnék. Jó nagy kárt tud csinálni egy béna orvos. Biztos nem mennék hozzá róla kapott info nélkül.
2023. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ezért kérdezgettem
2023. szept. 9. 02:11
 7/7 anonim válasza:
Sajnos ez nem korfüggő (a 3 válaszára). Én pajzsmirigybetegség miatt 20 éves korom óta járom az endokrinológusokat, de Angyal Mónika az egyik legjobb tapasztalatom volt. Nagyon felkészült és figyelmes volt, ennyire alaposan még senki nem magyarázta el a problémámat és a lehetőségeket. Tavaly nyáron jártam nála (sajnos csak most vettem észre a kérdésed), és legközelebb is hozzá kérek időpontot.
ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!