Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosno,aki ingyen megcsina...

Fogorvosno,aki ingyen megcsinalna egy baratomnak (fiu) kb 3/4 fogat,amit kihuzotak neki?

Figyelt kérdés

Felso 2,3,4,5 fog.


Be kene uletni 3-4 csapot es arra koronat huzni.


Irjatok ide minden otletet. Tovabbitom neki.


Nekem rendben vannak a fogaim.


Mondtam neki,h fogatlanul nem fog tudni csajozni. Amugy jol nez ki es ferfias alkatu.



2023. júl. 9. 19:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Semmilyen fogorvos nem fog nektek ingyen dolgozni; ne haragudj, de az elképzelés is nevetséges.
2023. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem e világon éltek, ha felmerült, hogy ez ingyen jár bárkinek is.
2023. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te dolgozol ingyen ismeretleneknek? ha igen akkor jöhetsz hozzánk betonozni meg falat húzni
2023. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En magan fogorvosokhoz jarok es tudom,h a csap 200 ,a korona 40

Korul van. En fizetek a fogorvosert.


A baratom magyaraz mindig,h kiveheto muanyagfigsort rendel stb.


Sok no magyaraz dolgokat,h szexer kap kocsit stb. Gondoltam hatha tudtok ilyen fogorvost. :D

2023. júl. 9. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ahha mert a nők annyira gerjednek a fogatlan pasikra...:-D
2023. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Nem is tudom, hogy melyikőtök lehet a butább, ha igaz, amit a #4-es hozzászólásodban írtál.

Megnyugtatlak, senki sem fog nektek ingyen dolgozni.

2023. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem nekem kell ingyen dolgozni!! En penzert jarok fogorvoshoz es minden fogam feher hibatlan.


Egy baratom ilyen igenytelen. Miatta tettem fel a kerdest. Hanyszor irjam meg le,h nem vagyunk sziami ikrek. O a csoron,nem en.



Idokozben mar leoltottam,h minden normalis dolgozo ember meg tudja csinaltatni a fogait.

2023. júl. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!