Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon zsíros lett az arcbőröm...

Nagyon zsíros lett az arcbőröm, lehet a terhesség/vetélés miatt vagy kencék?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy pár hete nagyon zsírosodó lett az arcbőröm, amit mèg sosem tapasztaltam mindig inkább hámló, száraz volt.

Kb egy éve használok szérumokat, Revox termékeket pontosabban niacinamidot, c vitamint és most nyáron az 50-es fènyvédőjüket. Gondolok arra is, hogy esetleg ez a fényvédő okozhat ekkora zsírosodást? De már hetekkel hamarabb használtam, akkor nem volt gond. Kb két hete volt egy korai spontán vetèlèsem, 4 hetes voltam. Lehet hogy annyira megbolygatta a hormonjaimat, hogy ilyen tünetet produkál? Mikor áll vissza?

Pár napja mellőzöm a fényvèdöt, ha az lenne a ludas enyhült volna? Reggelre annyira zsíros, hogy végig húzom az ujjaim és rendesen fènylik, mintha olajba mártottam volna.

Emellett sok apró pici pattanás szerű dudor is lett, nagyon zavar…

26n


2023. szept. 8. 08:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!