Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen (volt) az arcbörötök...

Milyen (volt) az arcbörötök terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Azt mondják letisztul a bőr ám az enyém nem. Nem lett jobb mint terhesség előtt. Kivagyok rügyezve az áll vonalánál, alatta is, kicsit a nyakam is bár az éppen most nem vészes, a dekoltázsom és a vállam is. Bár erre rátett az is hogy ettem pisztáciát és mandulát is az rátesz egy lapáttal de nem eszem mindennap.

Lehetséges hogy elmúlnak vagy egész terhesség alatt ez lesz?


15+4 hkm


2019. dec. 14. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmi sem változott egyik terhességem alatt sem. A hajam igen, az kihullott és kiegyenesedett ami megmaradt.
2019. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is terhesség alatt ilyen volt :( és most 15 hónappal szülés után még mindig... Tini koromtól kitisztult az arcom terhesség óta pedig újra ilyen lett :( Kenem teafa olaj krémmel ez az egyetlen ami picit helyre teszi.
2019. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem jobb mint volt. Alig jött ki pattanás, most nincs is. Néha száraz, de kenem.
2019. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Az arcom es a dekoltázsom nagyon gaz let... pedkg soha nem voltam pattanasos, nekem semmi nem segit. Ha el is mulik valamitől akkor 1-2 nap mulva jelentkeznek ujra a göbök.

25hkm

2019. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Lett*

Pedig*

2019. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Az első terhességnél brutális volt. Az állam az arcom. Voltam bőrgyógyásznál is, mert ilyen szilva nagyságú belső pattanásom volt az államon, ami le volt lilulva mint akit jól elvertek úgy néztem ki. Persze semmi olyat nem kaptam rá ami használt volna. Miután megszületett a fiam pár hónap alatt letisztult.

Most a második terhességemnél teljesen le van tisztulva, van pár miteszerem de ennyi. Próbáld meg a cukros, olajos ételeket elkerülni hátha segít valamit rajta.

2019. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Semmit sem változott.
2019. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Nálam is bejött a népi megfigyelés. A két fiúval nagyon szép lett a bőröm (és a hajam). A kislányommal katasztrófa volt: pattanások, pigment foltok, fel is puffadt. Szerencsére szülés után szinte azonnal javult. :)
2019. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Én úgyszint ezeken a helyeken vagyok kipattogva, amiket te is leírtál. Pedig én még nagyon az elején járok, bizakodom, hogy változik majd. 😊
2019. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ugyanolyan, annyi hogy mivel nem menstrualok az akkor szokasos rugyezes maradt el. Kicsit talan szarazabb a borom.
2019. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!