Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztával elmennél...

Petefészek cisztával elmennél orvoshoz?

Figyelt kérdés

Volt már kb fél éve egy follikuláris cisztám, ami gyógyszer hatására vagy magától (ki tudja mitől) felszívódott. Akkor sokat futkoztam vele nőgyógyászhoz, de nem sokat ért. Gyógyszert is olyat kaptam, ami egy másik betegségemre nagyon rossz hatással volt, így pár napig szedtem csak.


Most úgy tűnik, megint van cisztám, észrevettem a tüneteit.

Menjek el megint horror pénzért megnézetni vagy ez is el fog múlni magától úgyis?


2023. szept. 11. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik orvoshoz menj el.
2023. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Én biztos hogy nem. Gyereket nem akarok és hanemfaj akkor maradhat az aciszta. Legalább nem volna havonta menzeszem.
2023. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2023. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cysták legnagyobb része jóindulatú, de a méretének nyomonkövetésére, alakjának / formájának, esetleges környezeti kompressziójának megítélésére bizonyos időközönként szükséges ultrahang, én elmennek.
2023. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fontos, hogy meg legyen nézve a cisztád, nem mindegy, hogy mekkora a nagysága és, hogy milyen fajta.
2023. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!