Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezhet olyan hogy a hüvely...

Létezhet olyan hogy a hüvely kapszula /kúp huzamosabb idejű használata , kimarja, kiszàrithatja a hüvelyt?? Olyan szinten hogy konkrétan egésznap szúr és viszket a hüvely?? De már kívül is.. érzem 🤔 Vagy nincs ilyen? És még is csak gomba okozza..

Figyelt kérdés

Amire màr nem hat a hüvelykapszula??


2 hete használtam el 10 dbot, most 5 napja megint elkezdtem. Orvos irta fel. De ő szerinte nem volt gombàm…de én meg ugy ereztem ezert elkezdtem ujra


Köszi a választ



2023. szept. 12. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden art, ha nem akkor es annyit hasznalsz, amennyit es amikor kell. Pl bakterium miatt viszketsz es gombara valo szert hasznalsz. Ennel jobb tejsavas flora-helyreallitot hasznalni.

Egyszer jartam ugy, hogy fertozesre kapott keszitmeny, amit a patikaban allitottak ossze, brutalisan mart. Par nap mulva oriasi darab nyalkahartya valt le. Az orvosnak mondtam, szerinte a patikaban valamit nagyon rosszul csinaltak, nagyon megszaladhatott a hatoanyag adagolasa.

2023. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami használok az gombara és bakteriumokra , parazitára ,egyaránt jó.. ezert sem értem..
2023. szept. 12. 22:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát 3 fele betegsegre jo … akkor nem biztos lehet nagy bajom vagy nem tudom..bar még van 5 db remelem nem okozok kárt ezzel hogy tovabb szedem..legszivesebben abba hagynam de akkor meg eszembe jut hogy mi van ha nem is a kapszula irrital hanem valoban gomba vagy baci..
2023. szept. 12. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De lehetsz érzékeny/allergiás bármi ilyenre. Engem is csípett már gombára szánt krém, vagy van egy receptes hüvelyflóra helyreállító, ami kicsinált.


Szóval bármi lehet. Ha valamitől rosszul leszel, azt ne használd. Van rengeteg készítmény, gombára van szájon át szedhető tabi is pl, ha nem bírod a hüvelytabikat.


Azt nem értem, hogy miért írta fel az orvos, ha szerinte nem volt gombád? Akkor csinálhatott volna egy tenyésztést pl....

2023. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarnak egyszerüen tenyésztèst csinàlni.. pedig mondtam hogy második kura sem hozott sikert.. az benne a durva hogy terhes vagyok 25 hetes , és igy sem volt képes tenysztést csinálni az sztk-ás orvos! Jovoheten elmegyek a magan dokihoz.
2023. szept. 12. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy többre mész a magánorvosokkal sem sajnos. Nekem 3 magándoki se volt hajlandó tenyésztést csinálni. 😔
2023. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!