Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs közötti vérzés...

Menstruációs közötti vérzés utalhat akár terhességre is, annak ellenére hogy volt 4-5 napos menstruáció?

Figyelt kérdés

7-8 napja ezelőtt ért véget a menstruációm. Szokásos 4 napig tartott, és szerintem eléggé véreztem is rendesen, nem tapasztaltam benne semmi eltérőt. Azonban ma zuhanyzás után, azt vettem észre, hogy eléggé sárgás, nagyon bő túrószerű folyásom volt. Kicsivel ezután apró vérzést is észlelni kezdtem. Eléggé megijedtem mitől is lehet ez, és hogy mennyire súlyos a probléma. Valóban lehet szó terhességről is?

Már több 3 hete voltunk együtt, párommal, azóta volt menstruációm is, szóval eddig kizártnak tartottam. Most azonban elbizonytalanodtam, és megijedtem nem-e ez állhat a háttérben.

Vagy akár más is okozhatja?



2023. szept. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A leiràsod alapjàn valami hûvelyi fertôzésed van „ nagyon bô tùròszerû folyàs“. Jobb lenne, ha tisztàznàd a Nôgyògyàszodnàl pontosan az okot.
2023. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
S hüvelyi fertőzés is okozhat pecsételő vérzést?
2023. szept. 14. 06:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor nekem köztes vérzésem volt, akkor egy polip volt az oka. Ultrahangon a következő menstruáció végén látszódik a legjobban, középidőben a doki célzott keresésnél is alig vette észre (más miatt mentem hozzá és nagyon fájt a vizsgálat, ez lett neki gyanús, aztán visszahívott a következő menzesz végén és akkor már egyből látszódott).
2023. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!