Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, ha vizeletvis...

Honnan tudhatom, ha vizeletvisszatartási problémám van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mikor van csak túl sokáig tartottam vissza és nem sikerült eljutni a mosdóig és mikor mondhatjuk már azt, hogy ez visszatartási probléma. Mi lehet a határ


Mert az elmúlt hetekben többször előfordult, hogy nem tudtam eljutni a mosdóig, nem tudtam visszatartani és csak mondjuk a fürdőbe (2-3 méterrel közelebb van) gyorsan befutottam és ráültem a kád szélére. De ezt úgy, hogy már éreztem, hogy cseppen ki. Tehát tényleg nem tudtam volna még pár métert menni a wc-ig, kinyitni az ajtót stb

Illetve többször volt, hogy mire bementem a wc-be és sikerült lehúznom a nadrágot, a bugyim már pisis lett

Fogalmam sincs miért lehet most ez. Nem hiszem el, hogy minden alkalommal a végletekig húztam volna ki dolgot, de nem tudom


26 éves vagyok, tehát túl fiatal ilyen problémákhoz. Nem is szültem stb


Gyógyszer esetleg okozhat ilyen mellékhatást?

Honnan tudjam, hogy csak hülye voltam és sokáig tartottam vissza vagy ez most inkontinencia?


2023. szept. 14. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez mar inkontinencia, keress fel egy szakorvost.

Szedsz valami gyogyszert, aminek ez lehet a mellekhatasa?

2023. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt csak érzed, hogy nagyon kell?!

Az inkotinenciánál akkor is befolyik ha még nem érzed, hogy kell, de már van a hólyagban vizelet.

Azt mondjuk nem értem miért nem mész előbb vécére, a sok tartogatás nem tesz jót.

2023. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha túl sokáig visszatartod, akkor nem csoda, hogy nem jutsz már el a vécéig, ez nem inkontinencia, az pl.: azonnali sürgős inger, vagy akarattól függetlenül jelentkező vizeletvesztés. Ne tartogasd, mert lehet többféle rossz követkeménye.
2023. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem érzem, hogy sokáig tartogatnám. Érzem, hogy majd egyszer kelleni fog. Csak ez olyan, mint amit korábban egy csomó idig kibírtam volna és így most is ezt hiszem, hogy ráérek. De aztán egyszer csak hirtelen megjelenik ez a hu de kell pisilnem érzés, viszont akkor már késő..

antidepresszánst szedek, nem tudom annak lehet-e ilyen mellékhatása

2023. szept. 14. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok van az az érzés, mikor 'mintha kellene', de nem nagyon van úgy inger. Emiatt még nem mész el mosdóba, majd később. Na ez van nálam is, aztán hirtelen megjön az ihlet, de akkor már nem tudom visszatartani 100%-ban. Korábban ilyen kb sosem volt velem, ha nagyon kellett, akkor is vissza tudtam tartani a mosdóig
2023. szept. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!