Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet visszatartási probléma...

Vizelet visszatartási probléma 20 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom bugyuta kérdés, és tudom hogy van terhessegi inkontinencia….

De az normális, ha nem csak tüsszentésnél csurran ki egy csepp? Vagyis nincs vizelési ingerem egyáltalán, és mégis kicsurran néha?

Sokat iszok, és viszonylag sokat is pisilek, szóval nem az az igazi sárga a pisim, hanem majdhogynem áttetsző.


Akinek van ebben tapasztalata kérem írjon!



2022. jún. 15. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem kb. a 26. hét környékén kezdődött elsőnek tüszköléskor, utána általában guggolásnál, vagy ülésnél, lehajlásnál.

Tisztasági betétet használok, mást nem igazán tudok tenni.

2022. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez sajnos ilyen.

A méh nyomja a hólyagot. Van, amikor nekem is bemegy, akkor bugyi csere van.

2022. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem “túl korai” kicsit megijedtem, hogy én még nem gondoltam időszerűnek, mert messze még a vége.

A másik ami érdekes, hogy vízszerű folyásom van. Az is normális?

Köszi nektek!

2022. jún. 15. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális igen.
2022. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet edzeni és, nagyon egyszerű. Nézz utána a neten, hogyan. Max 2x egy nap, pár másodperc az egész. Szülés után 10x naponta. Szülés előtt azért nem lehet sokszor, mert nagyon megerősítheti az izmokat odalent és nehezebb lesz a szülés. Mi nemrég tanultunk erről a tanfolyamon.
2022. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki, (nekem semmitől sem volt még eddig vizelettartási gondom) de a terhesség elején olyan kegyetlenül hánytam és rándult össze az egész testem, hogy azt hiszem kétszer nekem előfordult.

De tényleg ilyen ostorcspás-szerűen rándult meg minden izmom, azt hittem a gyerek kiesik belőlem meg minden mindenhonnan kijön.


Elnézést, de sajnos ilyen is van. Azóta második trimeszter és minden marad ahol kell és akkor jön ki mikor én akarom :D

2022. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretném jelenteni, hogy azóta egyszer sem történt baleset… ki érti ezt :D
2022. jún. 24. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!