Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 vagyok, es egy par eve...

Vmsgy.Evi kérdése:

18 vagyok, es egy par eve tapasztalom hogy amikor elall a mensim, utanna jon az ovulacio, ovulaciokor nekem altalaban ilyen tojas feherlyes/atlatszo/kocsonyas nyulos micsoda van a bugyimban vagy a wc papiron mikor kitorlom.(?)->

Figyelt kérdés

Ezzel nincs problema…viszont amikor elall az ovulacio..utanna jon az, hogy kezd kevesebb mennyisegu tojas feherjes nyulos valami jonni belolem…jaa es az ovulaci vizszeruve is szokott elotte valnii”ezt kihagytam bocsanat”

Szoval amikor ez elall…akkor utanna ilyen suru feher/kremes/kenheto allagu folyasom lesz ha nevezhetem igy…es ez utan a suru folyas utan nem kene ujra atlatszo nyáknak jönnie nem?

Csak mert néha tapasztalom a kremes/suru folyasom utan (ÚJRA azt az állagu folyast ami az ovulacional van) de ez ritka. Kerlek nyugtassatok meg h ez normalis.

Fertozesem nincs es semmi egyeb … de meg is tul stresszelem magam es tul gondolok mindent. Ugyhogy segitsetek ertelmes valaszokkal! Nagyon nagyon koszonom😊



2023. szept. 16. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely egy önzisztuló "rendszer". Többnyire folyik belőle folyás. Az állaga és a mennyisége változó lehet.

27N

2023. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normál működés. Pont ezt figyelik a nők,ez az úgynevezett "ovus nyák".

Ha a hónap minden napján egyforma lenne,akkor honnan tudnánk,mikor van ovuláció?

Na pont ez a lényege.


Így működik a testünk. Nagy kár,hogy biológia órán nem magyarázzák el....

Se a védőnő az iskolában..

2023. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést pontosan ugyanígy feltetted már. Jelentve.
2023. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2023. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 as, te csak ne jelentgessed a kérdezőt, mert én foglak kivagatni a kérdező becsületének és személyi jogainak sértéséért! Nem bűn kétszer tenni fel ugyanazt a kérdést, akárki az.
2023. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, előbb írj rá a kérdezőre, több fiókról akár, győződj meg róla, ha valóban kamus pasi, de akkor én is jelentem, nem csak te. Viszont ha hiteles lány az illető, akkor szállj le róla villámgyorsan. Na szia
2023. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hadd tegyem hozzá, a kérdező neve látszik a kérdésben, több hasonló kérdése volt, vagy válasza, soha senkinek nem ártott tudtommal!
2023. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!