Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 eves vagyok , es neha...

Vmsgy.Evi kérdése:

18 eves vagyok , es neha amikor a parom felizgat vagy kielegit az ujjaaival…akkor a vegen mikor kihuzza az ujjat vagy pl. En kihuzzom az ujjamat akkor elofordult hogy ilyen pici feher darabka volt az ujjamon..?

Figyelt kérdés

Nem folyt szet. Egybe volt olyan mint egy kis feher paca. De ez ilyen kis darabka volt. Es regen is tapasztaltam ilyet. Kb 1 evben 3x vettem eszre magamon ezt. Fertozesem nem lehet es semmi mas problema nincs velem oda lent. Mindig vedekezunk ha csinaljuk is…..azt….

Kerlek segitsetek hogy mitol lehet ez?

Elv. Fertozes vagy gyulladas. De nem viszketek,ndm csip lent…semmi gyulladasra/fertozesre utalo problemam nincs.



2023. aug. 14. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Fiú vagy vagy lány?
2023. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Már 18 vagy? Félévvel ezelőtt még 16 éves voltál, aki épp csak most menzeszel. :D


Egy másik kérdésedben pedig gyerekes anyukának adtad ki magad.

2023. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem ártana utánanézni annak hogy a női ciklus hogyan működik. Ovuláció okozza... De ezt ennyi idősen illene tudni.
2023. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
18 evesen nemtudod?
2023. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!