Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menzesz előtt az egész...

Ha menzesz előtt az egész mellem fájt, de most csak a mellbimbóm, lehetek terhes vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Most kezdtünk el próbálkozni babával és igyekszem figyelni a testem, noha tudom, hogy a teszt fog biztos választ adni. Felfedeztem magamon, hogy a mellem máshogy fáj, mielőtt megjön. Olyankor az egész feszül, most csak a mellbimbóm és udvara érzékeny. Emellett szurkál az alhasam is. Nem akarom bemagyarázni, hogy terhes vagyok, így kérlek írjatok tapasztalatokat. 2 nap múlva esedékes a mensi.

2023. szept. 19. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tüneteket észlelsz, akkor már a teszt is pozitív. Amikor babát akarunk, hajlamosak vagyunk mindent tünetként azonosítani. Tesztelj esetleg egy érzékeny teszttel holnap reggel első vizeletből, elképzelhető, hogy kimutatja már.
2023. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!