Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kellemetlen...

Mitől lehet kellemetlen szagokkal járó hüvelyi folyásom? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Már mindent próbáltam! Nőgyógyásznál is voltam aki azt mondta nincs problémám, hát én máshogy érzékelem persze nem magánorvos volt így az is lehet hogy a kivizsgálás sem volt megfelelő.

Július óta tart, kellemetlen szaggal kezdődött, semmi egyéb tünetem nincs (mint pl viszketés vagy kipirosodás, )ez az egyetlen.

Higiénikus vagyok, amikor tehetem mosom, női intim mosakodó volt az első amit vettem. Nem segített. Ezt követően antibakteriális hüvelykúpot használtam, ami minimálisan elvette a szagot de addig is tartott ameddig a hüvelykúp kúra. Teszem hozzá korábban nem volt ilyen problémám így gőzöm nincs mi okozza.

Nos ezután vitaminokat is elkezdtem szedni, hogy az immunrendszerem erősödjön, és diétához fogtam ami elméletileg segít enyhíteni, folyamatosan zöldségeket ettem mint egy kecske, folyamatosan vizet ittam és még a mentát is kipróbáltam, mindenféle ülőfürdőt.

Kezdem elveszíteni a reményt, ha esetleg valaki hasonló problémákkal küzd vagy küzdött akkor nagyon megköszönöm a tanácsokat. Megkeseríti a mindennapjaim.

Szexuális életet jelenleg nem élek így azt sem mondhatom el, hogy esetleg az okozná. A hüvelyi folyásom pedig nem eltérő a korábbiaknál.



2023. szept. 20. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Mndjuk az intim mosakodót kezdetnek ki is dobhatod, mert többet árt, mint használ, és nem kell tünetmentesen feldugdosni mindent a hüvelyedbe, mert úgy megborítod a flórát, mint a rhadtélet.


Fogadd el, hogy megváltozott az illata, de mivel nincs fertőzésed, csak téged zavar, főleg, hogy a folyásod alapvetően nem eltérő vagy "színes".

2023. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!